Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Oswajanie



Best Answer Danrox, 26 October 2017 - 21:04

Wezy nie da sie oswoic. Mozesz je tylko przyzwyczaic do czlowieka, beda znosic te twoje wyciaganie, ale nigdy go........ Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 BartTerra

BartTerra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2377 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 October 2017 - 19:31

Witam!
Chciałbym rozpocząć oswajanie młodej zbożówki (3 miesięcznej), lecz nie wiem jak się za to zabrać. Była już raz karmiona ale siedzi w takiej kryjówce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Oswajanie     x


#2 Kridge

Kridge
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2732 dni
  • Poland / Podkarpackie / Krosno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 October 2017 - 19:44

Wezy nie da sie oswoic. Mozesz je tylko przyzwyczaic do czlowieka, beda znosic te twoje wyciaganie, ale nigdy go nie oswoisz. Jest to 3miesieczny waz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Danrox

Danrox
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2431 dni
  • Poland / Małopolskie / Chrzanów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 October 2017 - 21:04   Best Answer

Wezy nie da sie oswoic. Mozesz je tylko przyzwyczaic do czlowieka, beda znosic te twoje wyciaganie, ale nigdy go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 BartTerra

BartTerra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2377 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 October 2017 - 21:31

Jestem początkujący w terrarystce to mój pierwszy wąż dlatego próbuje się wypytać o wszystko co mi przyjdzie do głowy. Jednak nie myślałem o zakupie węża......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.