Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


technika

- - - - -  
Jaka wybrac???- uvb czerwonolicy




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 martka

martka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6322 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 February 2007 - 16:03

nie wiem jaka jest roznica pomiedzy UVB
http://www.allegro.pl/item150303836_zarowka_compaktowa_repti_glo_5_0_uvb_13_w.html
http://www.allegro.pl/item147327675_zarowka_compaktowa_repti_glo_5_0_uvb_26_w.html
gadzina Tadeuszek czuje sie coraz lepiej....
terrarium ma 55 cm wysokosci ( 30 cm......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaka wybrac???- uvb czerwonolicy     x


#2 Slomka

Slomka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6592 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2007 - 16:35

Ja jestem jednak za świetlówkami... UVB dociera do bodajże 30cm ... Napewno musi być nad wyspą... Moc to już twój wybór... Ja mam świetlówkę 5%......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7568 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2007 - 18:25

UV przez wodę prawie nie przenika, więc źródło musi być nad wyspą, tak jak napisano, nie dalej niz ok. 30 cm od miejsca wygrzewania się.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6836 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 February 2007 - 18:34

Jesli chodzi o te konkretne żarówki kompaktowe, to właśnie wczoraj padła mi jedna :( po 2 miesiącach użytkowania.....ciekawe jak sprawdzą się pozostałe...
a


#5 Slomka

Slomka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6592 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2007 - 21:59

ehh straszne po 2 miesiącach :( ... dlatego ŚWIETLÓWKI GÓRĄ ;] :D .... Jędrek chyba nie, ponieważ daja świetłówka daje tylko więcej światła widzialnego i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7574 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2007 - 22:39

% UV jest zależny od tego jakie promienowanie emituje świetlówka a nie od tego jaką ma moc.






#7 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6836 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 February 2007 - 22:39

Z tym ciepłem to bym nie była taka wyrywna ;) Te żarówki Repti Glo nie dają niemal wcale ciepła, nawet mniej niz zwykła "dzienna" świetlówka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Slomka

Slomka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6592 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2007 - 23:15

Tak są gwarancje na produkty ExoTerra ;] ... No przecież daje tak ciepła, że hej ;] ... nic nie dają ale chodziło mi tylko o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.