Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - oświetlenie

- - - - -  
Jaka żarówka z 40cm ?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Pawel1586

Pawel1586
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4221 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2017 - 20:24

Witam, terrarium 150x50x60 dł/gł/wys.
Po prawej stronie mam kilka kamieni, jako wyspę grzewczą i pytanie... Jaką żarówkę kupić, aby z wysokości ok 40 cm na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jaka żarówka z 40cm ?     x


#2 Guciokamyk

Guciokamyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2618 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 October 2017 - 07:10

ja u siebie dla kameleona założyłem coś takiego i jestem zadowolony dobrze współpracuje ze ściemiaczem i cena dość przystępna kolosalna różnica miedzy promiennikiem ceramicznym cz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7551 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 October 2017 - 20:05

Żarówki chyba najmocniej grzeją (i dlatego są najgorszym oświetleniem (prądooszczędnie)). Grzanie z dużej odległości ma taką wadę, że ogrzewasz duży obszar i powietrze. Zatem wyspa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3610 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2017 - 09:07

Trudno uwierzyć, że w terrarium o wysokości 60 cm, gdzie żarówka pewnie jest w środku, czyli ma do tych kamieni pewnie ze 40 cm lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Pawel1586

Pawel1586
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4221 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 October 2017 - 21:36

Jutro dotrze do mnie halogen repti good 75W PAR30. Korzystam z akwarium jako terrarium, cała góra jest odkryta. Tylko nie hejtujcie, że wentylacja itd. W......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3610 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2017 - 07:46

Jeśli masz całą górę odkrytą, to nie ma się też co dziwić, że ciepło ucieka, i temperatury nie takie, jakie trzeba.

Przy normalnej wentylacji oszczędza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.