Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Pudełko ogrzewające dla kilku ptaszników




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Vircassis

Vircassis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2896 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 09:00

Witam serdecznie,

 

Mam dziś do Was pytanie dotyczące ogrzewania ptaszników, konkretnie są to Grammostola Pulchripes i Nhandu chromatus. Jaką temperaturę im zapewnić? I jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pudełko ogrzewające dla kilku ptaszników     x


#2 Skrzypol

Skrzypol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5310 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 09:47

Pudełko zbędne, jeżeli masz w domu temperatury 21-22 stopnie to wystarczy.
Jeżeli koniecznie chcesz dogrzewać, to bierzesz kawałek styropianu, układasz na nim kabel, mocuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Vircassis

Vircassis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2896 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 12:26

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, nie chce zakładać nowego tematu :) Dlaczego nie chcą jeść? Daje im na przemian wylęg Karaczana Tureckiego i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3452 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 16:06

Pająki powinny mieć powinny mieć ok 28 stopni, przy 22 są przymulone i bardzo długo rosną.
Przy niskiej temperaturze mają bardzoooo wolny metabolizm stąd......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Skrzypol

Skrzypol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5310 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 18:25

Haplopelma sp. ze względu na rejon występowania często mają naturalne temperatury bliższe 20*C więc twierdzenie, że 28 powinny mieć, to według mnie spore naciąganie faktów.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3452 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 21:55

Dla dwóch można użyć lampki
Kabel przyda się na przyszłość bo na dwóch się pewnie nie skończy.
Trzymałem ptaszniki w temperaturze 22 a potem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.