Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Ścianka z pianki montażowej.



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Xevirtus

Xevirtus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4194 dni
  • Poland / Lubelskie / Zamość
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2017 - 19:37

Witajcie,

niedawno zrobiłem nowe terra dla mojego pupila, gekon lamparci. Przy budowie wykorzystałem piankę montażową, którą pokryłem klejem do płytek zmieszanym z fugą dla koloru.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Ścianka z pianki montażowej.     x


#2 AWESOME 1

AWESOME
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2565 dni
  • Poland / Małopolskie / Mszana Dolna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2017 - 20:46

Zaszkodzi.

Nawet może dojść do zaczopowania !

 

Poza tym możesz przecież spróbować przecież te miejsca pędzlem lub dłonią nałożyć aby nie doszło do późniejszego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Bobby75

Bobby75
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2888 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Elbląg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2017 - 10:42

Powiem tak, mam swoje zdanie co do pianek montażowych związane z pracą zawodową ale jeśli karmisz swojego pupila świerszczami a one znajdą te luki szybko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 dark1s

dark1s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3635 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2017 - 21:29

@[member='Bobby75'] ma rację, jaszczurka może nie będzie miała z pianką problemów, ale zaciekawi ona na pewno karmówkę. Połóż terra na pleckach i zalewaj te miejsca......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.