Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
Budowa wodospadu dla kameleona




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Solance

Solance
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2533 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kudowa Zdrój
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 August 2017 - 11:59

Zaczęłam budowę terrarium.Ścianki zrobione są z płyty OSB,pokryłam dodatkowo folią w płynie,bo taniej wyszło.

Zabieram się do budowy ścianki i skupiam się głównie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Budowa wodospadu dla kameleona     x


#2 idylla

idylla
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3228 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2017 - 13:06

Moja dobra rada zrezygnuj z wodospadu w ogóle, dla jemena jest całkowicie zbędny, dla lamparta swobodnie możesz zakupić dripper bądź użyć sprysiwacza do kwiatów. Wodospad......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Solance

Solance
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2533 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kudowa Zdrój
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 August 2017 - 13:40

@idylla   zdaje sobie sprawę z problematycznej higieny utrzymania wodospadu,bo kiedyś miałam gotowy,sklepowy ;) miałam także 3kameleony,ale ze względu na rozstanie z moim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3369 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2017 - 21:51

Kameleony które trzymamy w terrariach są jaszczurkami nadrzewnymi, ich łapy są przystosowane do chwytania cienkich gałązek. Ścianka i dno są im potrzebne jak krowie siodło......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Kloss, 23 August 2017 - 23:29.


#5 dark1s

dark1s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3636 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2017 - 08:18

Folia w płynie zacznie po jakimś czasie pod wpływem wilgoci i temperatury się złuszczać.

o.O  ....  Folia będzie się łuszczyc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by dark1s, 28 August 2017 - 08:22.


#6 Guciokamyk

Guciokamyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2619 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2017 - 16:42



@[member='Solance'] folię używasz jako zabezpieczenie przed wilgocią, ale nie jako wykończenie. Na folię musisz położyć trwałą warstwę, czyli zaprawę lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.