Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Skąd pozyskujecie pożywienie dla legwana?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Zielony_Barwnik

Zielony_Barwnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2630 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Gniezno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2017 - 21:45

Witam wszystkich.
 
Otóż nie wiem skąd wziąć takowe pożywienie czytałem co w jego skład wchodzi drzewa i krzewy mogę sobie odstawic ponieważ mieszkam tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Skąd pozyskujecie pożywienie dla legwana?     x


#2 AWESOME 1

AWESOME
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2564 dni
  • Poland / Małopolskie / Mszana Dolna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 July 2017 - 12:54

Na pewno na parapetach na długo pożywienia długo nie nastarczysz.

Najlepiej znajdź w pobliżu może jakiegoś sąsiada czy kogoś kto hoduje rośliny i możliwe że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 kaczkadziwaczka

kaczkadziwaczka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4124 dni
  • Poland / Lubuskie / Międzyrzecz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 September 2017 - 11:51

NIe możliwe że nie ma nigdzie w pobliżu żadnych polanek na których rośnie mlecz. Mniszek lekarski jest tak powszechny że rośnie nawet na betonie ;)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5832 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 September 2017 - 14:55

dodatkowo w sklepie ze zdrową żywnością (lub na allegro) możesz kupić kiełkownicę, co polecam szczególnie w okresie zimowym, można również dogadać się w warzywniaku lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4343 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 September 2017 - 23:32

sklepowe to raczej na zime, jak wiemy nie jest to najlepsze wyjscie.  Wspomagac sie mozesz, ale nie caly czas. Raz na tydzien mozesz sie wybrac......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5832 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2017 - 11:38

dlaczego raczej na zimę? nie widzę nic złego aby latem urozmaicać dietę legwanów w liście np. rzodkiewki.







#7 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4343 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 September 2017 - 10:20

Nie jestem specjalistka, ale zauwazylam, ze jedzenie sklepowe jest jakby ,,puste jedzenie". Moj leg mogl jesc tonami roszponke, rukole i cala ta reszte (nie chce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5832 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2017 - 19:04

oczywiście, że nie, ale rozmawiamy o diecie a nie o głównym składniku ;). Puste jest jak bierzesz od byle jakiego handlarza lub sklepu, są jednak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4343 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 September 2017 - 23:04

cos w tym jest, ale wiekszosc wybiera supermarkety. Wiem, ze ty myslisz o zwierzaku dalej niz lista roslin jadalnych, ale ja mowie do tej calej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5832 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 September 2017 - 08:27

zimą u mnie cały czas "chodziły" 3 kiełkownice, dużo pomaga, a po kilku dniach kiełków jest naprawdę sporo :)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.