Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Młoda zbożówka nie je




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 RudaWiedzma

RudaWiedzma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2703 dni
  • Poland / Mazowieckie / Nasielsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 May 2017 - 19:55

Witam. Moja młoda zbożówka ok 60cm nie chce jeść od 2 tygodni. Ostatnio podałam żywe oseski, tym razem podałam mrożone i nic. Wilgotność w moim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Młoda zbożówka nie je     x


#2 MCR

MCR
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2643 dni
  • Poland / Śląskie / Lubliniec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2017 - 20:25

A rozmroziłaś i podgrzałaś oseska?Wąż może nie jest przestawiony na mrożonki jak podawałaś wcześniej tylko żywe oseski.

A karmienie na przymus jest ostatecznością tylko wtedy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 RudaWiedzma

RudaWiedzma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2703 dni
  • Poland / Mazowieckie / Nasielsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 May 2017 - 20:35

Jadła wcześniej co drugi posiłek mrożonkę. Oseska rozmroziłam na sucho więc nie podgrzewałam bo nie wrzucałam go do ciepłej wody.

Mam jej zostawić pokarm na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2017 - 21:02

Jak zacznie jeść mrożonki nie podawaj żywych, bo to strzelanie sobie w stopę przy maluchu który wybrzydza, przymus dopiero po około 2 miesiącach nie jedzenia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 reptilianin_99

reptilianin_99
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2539 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2017 - 21:30

A może poza tym, że nie je to wygląda albo zachowuje się jakoś dziwnie? Doświadczenia co prawda nie mam żadnego (więc niech mnie poprawią bardziej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 RudaWiedzma

RudaWiedzma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2703 dni
  • Poland / Mazowieckie / Nasielsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2017 - 06:16

Ostatnio jest jakaś płochliwa, a wcześniej nie była więc może zbliża się wylinka. Ale już dwa tygodnie?
Karmówka na pewno była dobrze rozmrożona bo drugi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 reptilianin_99

reptilianin_99
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2539 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2017 - 06:27

Jak wężyk zmieniał lokum na większe to może być zestresowany, zdezorientowany... A ma w tym nowym terra jakieś kryjówki? Kokos, jakaś grota? Jeśli tak to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 RudaWiedzma

RudaWiedzma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2703 dni
  • Poland / Mazowieckie / Nasielsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2017 - 07:16

Ma kokosa i wśród porozrzucanych kawałków kory ma też dwa woększe, z których ma zrobione jaskinie jedną pod lampką grzewczą i drugą przy wodopoju


#9 reptilianin_99

reptilianin_99
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2539 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2017 - 07:42

Czyli wygląda na to, że trzeba czekać... Chociaż, dla świętego spokoju, jeszcze bym się wybrał do weta, żeby na 100% wykluczyć pasożyty czy inne draństwo.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 RudaWiedzma

RudaWiedzma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2703 dni
  • Poland / Mazowieckie / Nasielsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2017 - 10:37

W takim razie ile mam odczekać przed kolejna próba karmienia?



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.