Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Uciekła mi zbożówka nie wiem gdzie o tym napisać




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Janek71777

Janek71777
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3395 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2017 - 12:36

Witam Hoduje gady od 2 lat ale nigdy nie uciekła mi zbożówka. Samica ma 170 cm przeszukałem już jedno piętro domu czy jest możliwość znalezienia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Uciekła mi zbożówka nie wiem gdzie o tym napisać     x


#2 GadyMartyny

GadyMartyny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3369 dni
  • Poland / Podlaskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2017 - 15:59

Sprawdź ciepłe miejsca. Kaloryfer, pod lodówką itp. Możesz również przy tych miejscach, na podłodze wysypać trochę mąki. Wtedy po śladach będziesz mógł sprawdzić gdzie dokładnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Kridge

Kridge
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2733 dni
  • Poland / Podkarpackie / Krosno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2017 - 16:07

Sprawdzaj tez ciemne i ciasne miejsca.







#4 Vegeta

Vegeta
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 2552 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 May 2017 - 17:33

przed posypaniem mąką wyłóż ciepłe miejsca i okolice folią aluminiową będziesz słyszał kiedy zwierzach wychodzi z kryjówki.



#5 Eriol86

Eriol86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2571 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Inowrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 May 2017 - 17:30

Terrarium było na szafce lub regale ? Jeśli tak to sprawdz pod i za. W szafach jeśli są. Lubią też chować się w ciuchach

Wysłane......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Morgana

Morgana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3769 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 May 2017 - 15:02

Sprawdź doniczki. Jak nie znajdziesz to możesz 'pożyczyć' od kogoś albo kupić żywą mysz w transporterku, postawić ją gdzieś, pokarmić, pozajmować się, a wąż z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Janek71777

Janek71777
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3395 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2017 - 19:30

Dziękuje bardzo za podpowiedzi



#8 nova002

nova002
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2626 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2017 - 20:07

Mi ostatnio też uciekła 50cm zbożówka i w nocy zobaczyłem ją jak strzelała do jamnika :P

Polecam ocenić gdzie waż najprawdopodobniej udał się z terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by nova002, 19 May 2017 - 20:08.


#9 Sami23

Sami23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3142 dni
  • Poland / Pomorskie / Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 May 2017 - 20:36

Znawca nie jestem ale gdzieś na necie obiło mi się o uszy że można mate albo kabel grzewczy rozłożyc na podłodze i istnieję jakąś tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Tosihiro

Tosihiro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3013 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 May 2017 - 01:19

Mój maluch jak uciekł to go pół roku nie było ale potem wrócił:) spałem mąkę, kladlem pułapki z myszą takie żeby głodny był w stanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.