Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
identyfikacja gatunku rosiczki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 muniek661

muniek661
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6988 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2017 - 00:31

Witam. W dniu wczorajszym zakupiłem w obi ową rosiczke. Niestety nie zwróciłem uwagi na nazwę gatunku w sklepie ponieważ byłem przekonany, że tekturka z logiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: identyfikacja gatunku rosiczki     x


#2 GosiaW

GosiaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3566 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 March 2017 - 12:52

Zrób porządne zdjęcia bo na podstawie tych nie da się dokładnie określić...


#3 DecayMind

DecayMind
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4254 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2017 - 20:46

Wg mojego osądu są to strasznie niedoświetlone Drosera aliciae. Ewentualnie Drosera admirabilis, ale to tylko spekulacje... Zapewnij im lepsze warunki (przede wszystkim świetlne) i wrzuć nowe,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 mieczus

mieczus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3624 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2017 - 22:26

Jeśli kupiłeś w OBI to na bank Aliciae. Tam ciężko znaleźć coś bardziej wyszukanego.


#5 muniek661

muniek661
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6988 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2017 - 01:28

Witam. Stoi na parapecie wschodnim ma wodę demineralizowaną w spodku. Mam nadzieje że wyjdzie na prostą.  Nie znam się na roślinach, ale byłem przekonany że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 DecayMind

DecayMind
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4254 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2017 - 10:28

Lepiej zrobić to na dniach, gdyż w zbyt dużym zagęszczeniu rośliny zbyt silnie konkurują ze sobą/nawzajem się zagłuszają. Lepszy byłby parapet południowy gdyż te rośliny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 muniek661

muniek661
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6988 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2017 - 23:47

Witam. Posiadam jedynie okna na w wschód i zachód. Jak skończę ściankę do terrarium dla węża to zabiorę się za rozsadzanie rosiczek. Czy na podłoże......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Mellivora_Capensis

Mellivora_Capensis

    Moderator w dziale Rośliny owadożerne i Ogłoszenia

  • Moderator
  • Z nami od: 3997 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2017 - 07:59

Jest to d.alicae. Admirabilis ma inne liście.
DecayMind nie do końca. Rośliny spokojnie dadzą sobie radę w "kupie". Na 99,9% jest to jedna roślina,ale z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.