Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Kolejny dusiciel - rozlazłe dylematy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Atrax

Atrax
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 01:10

Witam serdecznie po długiej jak siatka przerwie.

 

Stare, niedowidzące dziadygi, pachnące naftaliną i corega tabs pamiętają mnie pewnie. Setki lat temu hodowałem pająki. To......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kolejny dusiciel - rozlazłe dylematy     x


#2 dzoodzoo

dzoodzoo

    Moderator na działach wężowych !!

  • Moderator
  • Z nami od: 4206 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 06:26

Ciężko doradzić bo predyspozycje masz :-) takie jak ogłada z wężami i właściwe podejście.

Wnioskuję że każdy w wymienionych przez Ciebie gatunków ogarniesz i nada......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 10:22

Weź odpuść regiusa :)
Bierz boasa, np. którąś z odmian terytorialnych. Jak weźmiesz samca, to może być nawet mniejszy niż samica regiusa.

No i nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Dykta

Dykta

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5620 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 11:50

Weź odpuść regiusa :)
Bierz boasa, np. którąś z odmian terytorialnych. Jak weźmiesz samca, to może być nawet mniejszy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Atrax

Atrax
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 19:03

Cholerka, wielkie dzięki za pomoc :).

Naprawdę daliście mi nieco do myślenia, szczególnie z tymi boasami. Jest ich do wyboru do koloru i na pewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 23:07

Skoro podobają ci się Viridiski to może i Hortulanusy znajdą uznanie - według mnie piękniejsze i ciekawsze od Viridisów ale są gusta i guściki

Boa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 dzoodzoo

dzoodzoo

    Moderator na działach wężowych !!

  • Moderator
  • Z nami od: 4206 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 January 2017 - 18:14

przypomnę  że dużo ważniejszym parametrem jest odpowiednia temperatura niż wilgotność,którą na czas urlopu nie ma problemu zachować.

Zanim mnie ktokolwiek zlinczuje dodam że: po kilku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 occom

occom
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4048 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 January 2017 - 11:08

A myślałeś o dwarfach dużych dusicieli ? Jeśli podobał Ci się Tygrys, albo Siatka, to może popatrz właśnie na dwarfy. Rosną dwa razy mniejsze od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Atrax

Atrax
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 January 2017 - 17:06

Nawet nie zdawałem sobie sprawy o ich istnieniu. O ile orientowałem się, że niektóre są mniejsze ze względu na miejsce pochodzenia, tak o dwarfach jeszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.