Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Świerszcz bananowy kopie mi tunel




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Hudini

Hudini
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2729 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 08:25

Część, jestem początkującym terrarysta i mam problem.Muj wylęg świerszcza bananowego kopie tunel w podłożu oraz wybrał sobie miejsce przy krawedzi pojemnika na siedzenie.
Siedz i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Świerszcz bananowy kopie mi tunel     x


#2 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3095 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 08:30

ja hoduję świerszcze bez podłoża, tylko z wytłoczkami nałożonymi na siebie. W wentylację oprócz siateczki metalowej mają wstawioną grubszą flizelinę.

A jeszcze jedno - pojemnik......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jot023, 28 November 2016 - 08:37.


#3 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 09:23

ja hoduję świerszcze bez podłoża, tylko z wytłoczkami nałożonymi na siebie. W wentylację oprócz siateczki metalowej mają wstawioną grubszą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3095 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 21:17

jest to cieniutka warstwa i po prostu po niej się ślizgają nie mając możliwości wydostania się z pojemnika



#5 Hudini

Hudini
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2729 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 21:29

Dzięki za odpowiedź, i przy okazji zapytam czy jest sposób na usunięcie smrodu z ich pojemnika?


#6 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 21:31

jest to cieniutka warstwa i po prostu po niej się ślizgają nie mając możliwości wydostania się z pojemnika

Prędzej bym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3850 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 November 2016 - 21:45

Dzięki za odpowiedź, i przy okazji zapytam czy jest sposób na usunięcie smrodu z ich pojemnika?

To......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3095 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 November 2016 - 07:16

jak mają dobrą wentylację i niską wilgotność, zapach jest ledwo wyczuwalny nawet u świerszczy. Po prostu muszą mieć czysto sucho i ciepło.


Edited by jot023, 29 November 2016 - 07:29.


#9 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3046 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 November 2016 - 09:08

jak mają dobrą wentylację i niską wilgotność, zapach jest ledwo wyczuwalny nawet u świerszczy. Po prostu muszą mieć czysto......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Kikimora

Kikimora
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2733 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2016 - 20:31

Ja bym powiedział, że świerszcze są marnymi wspinaczami szczególnie, jeżeli chodzi o wylęg. Otwierając pojemniki z nimi prawie się nie obawiam, że któryś mi wylezie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.