Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Kilka pytań na początek




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 kubafortuna

kubafortuna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3400 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2016 - 21:08

Witam, za kilka dni przyjedzie do mnie nowy pupil jakim jest Jeż Pigmejski.

 

Mam już wyposażone terrarium dla niego oraz kołowrotek 28cm. Na forach......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kilka pytań na początek     x


#2 Ogi94

Ogi94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2732 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecinek
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 November 2016 - 21:36

Witam :) ja sama mam jeża od 3 miesięcy ;) pierwsze 2 3 dni daj mu pobyć w terrarium Ale włóż najlepiej swoją koszulkę.. Ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Iglak23

Iglak23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2998 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Pyrzyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2016 - 10:34

Witaj :)

Ja swojemu jeżowi przygotowuje mieszankę z Royal Canin Kitten 36,Nativia Castrated Duck&Rice,Taste of the Wild Canyon River zjada taką mieszankę z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Sznurufka

Sznurufka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2695 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 December 2016 - 22:58

Jeśli Twój jeż je karmę "Royal Canin" jak najszybciej ją zmień! Wszędzie się trąbi, że NIE WOLNO dawać jej jeżom, ogólnie żadnym zwierzętom. Sama na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Iglak23

Iglak23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2998 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Pyrzyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 December 2016 - 16:20

Witaj :-D

Dziękuję za wskazówki, postaram się do nich stosować. Produkty dla jeża kupuję przeważnie ze strony www.wszystko dla jeża. Tam kupujący mają możliwość oceniania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.