Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
Ogrzewanie u zbożówki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Sinethe

Sinethe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3171 dni
  • Poland / Małopolskie / Grybów
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 October 2016 - 13:57

Dzień dobry.

W najbliższym czasie zamierzam nabyć mojego pierwszego gada, mianowicie podrośniętą zbożówkę. Terrarium mam już gotowe, w standardowym rozmiarze czyli 80x50x40. Jest wentylacja, wyposażenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Ogrzewanie u zbożówki     x


#2 Daro_stg

Daro_stg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6569 dni
  • Poland / Pomorskie / Starogard Gdański
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 October 2016 - 14:02

nikt Ci nie odpowie, bo z doświadczenia wiem że jedne lustrzanki grzeja mocniej a inne słabiej przy identycznym poborze prądu. U zbożówki najlepszy jest kabel......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 October 2016 - 14:31

Ogrzewanie żarówką to dawny prl, mamy XXIw. są maty grzewcze, kable, folie, różnego rodzaju emitery.

Po pierwsze, każde źródło grzewcze musi być zabezpieczone przed bezpośrednim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 DAniel1985

DAniel1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5556 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2016 - 08:47

U swoich wezy mam lampy grzewcze podpiete pod termostat. Im wieksze terra tym mocniejsza lampa ale i tak musisz probowac i sprawdzac temp zeby nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Hasztag_Rudy

Hasztag_Rudy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2732 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2016 - 00:39

ja mam terrarium 40x30x27,5 i wsadzilem do niego zarówke 25W i mam ja zapalona caly czas i trzyma mi temperature 28-30 stopni wiec mysle ze 50W......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2016 - 15:57

@[member='Hasztag_Rudy'] weź ty się ogarnij, każde źródło grzewcze winno być podłączone do regulatora to raz, dwa temperatura wewnątrz terrarium jest zależna od temperatury pomieszczenia w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 bolex

bolex

    Pomocnik na działach wężowych :)

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7344 dni
  • Poland / Śląskie / Żory
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2016 - 18:47

Ogrzewanie żarówką to dawny prl, mamy XXIw. są maty grzewcze, kable, folie, różnego rodzaju emitery.

Po pierwsze, każde źródło......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3044 dni
  • Poland / Śląskie / Wojkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 November 2016 - 22:06

ja mam terrarium 40x30x27,5 i wsadzilem do niego zarówke 25W i mam ja zapalona caly czas i trzyma mi temperature 28-30......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Eriol86

Eriol86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2571 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Inowrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 May 2017 - 09:22

Witam dołącze się do tematu. U mnie w pracy mamy ten sam problem. Kabel grzewczy jest wszystko gra i buczy ale 10 cm w bok......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.