Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Ogólne pytania




  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Asioreeek

Asioreeek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2768 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 October 2016 - 18:02

Data zakupu: Brak
Wiek: 4 lata
Pochodzenie: Brak
Długość ciała: 49cm
Waga: nie ważona
Liczba osobników: 1 
Płeć: samica
Wielkość terrarium: 100/35/46
Podłoże: kamienie
Temperatura: 26-34
Wilgotność: Brak
Oświetlenie: słaba żarówka (niedługo nowa)
Suplementy: brak
Żywienie: drewnojady
Ostatnia wylinka:......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Asioreeek, 03 October 2016 - 19:03.





Similar Topics: Ogólne pytania     x


#2 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3642 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2016 - 18:28

 Agama nie wygląda źle, a nawet za dobrze ;) może przydałoby się trochę ja odchudzić, ale zdjęcie może kłamać więc sprawdź wagę i długość  jaszczurki.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 KrystianS

KrystianS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3751 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 October 2016 - 18:41

Na zdjęciu nie widać żarówki UVB którą agama musi mieć więc o to również zadbaj. Podstawą diety mojego Brodacza są karaczany argentyńskie i Tobie również......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Asioreeek

Asioreeek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2768 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 October 2016 - 18:54

Na zdjęciu nie widać żarówki UVB którą agama musi mieć więc o to również zadbaj. Podstawą diety mojego Brodacza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Asioreeek, 03 October 2016 - 19:01.


#5 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3642 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2016 - 19:14

 Samica agamy może złożyć jajeczka nawet bez kontaktu z samcem tzw czyste, niezapłodnione, więc  brak samca nie wyklucza jajek :)

 Samo terrarium jest stanowczo za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Asioreeek

Asioreeek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2768 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 October 2016 - 19:30

 Samica agamy może złożyć jajeczka nawet bez kontaktu z samcem tzw czyste, niezapłodnione, więc  brak samca nie wyklucza jajek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 REKSIOO

REKSIOO
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3642 dni
  • Poland / Śląskie / Wodzisław Śląski
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 October 2016 - 22:24

 Ścianki możesz  kupić gotowe lub zrobić samemu, co polecam bo zabawa jest fajna :D  Można je zrobić z prasowanego korka, albo , jak ja mam,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Asioreeek

Asioreeek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2768 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2016 - 09:50

 Ścianki możesz  kupić gotowe lub zrobić samemu, co polecam bo zabawa jest fajna :D  Można je zrobić z prasowanego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#9 exelf

exelf

    Miniony Moderator w działach Agama brodata, Początkujący jaszczurki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4100 dni
  • Poland / Podkarpackie / Lańcut
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2016 - 12:07

Jeśli mogę coś zaproponować to od razu na pierwszy rzut idzie inna wentylacja, ta obecna na Twoim projekcie nie spełni swojej funkcji.
Prawidłowa wentylacja, dający......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Asioreeek

Asioreeek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2768 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2016 - 20:07

Jeśli mogę coś zaproponować to od razu na pierwszy rzut idzie inna wentylacja, ta obecna na Twoim projekcie nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.