Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Czy psia karma może być toksyczna?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 bart12

bart12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2806 dni
  • Poland / Podlaskie / Szczuczyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2016 - 20:27

Witam! Przeszukałem całe forum i nie znalazłem nic na moje pytanie więc założyłem ten temat. :-)  O tusz nie dawno przeglądałem różne strony o hodowli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy psia karma może być toksyczna?     x


#2 Lightning

Lightning
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3700 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 September 2016 - 20:42

Jedno jest pewne: tanie karmy dla kotów i psów pełne są zboża, konserwantów i innych niechcianych dla nas substancji. 

Nie wiem jak tu, ale na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6626 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2016 - 21:58

Chodzi o poziom białka w tych karmach które dla takich karaczanów są wysoce nienaturalne. U bardziej wrażliwych gatunków  gadów karmionych owadami karmionymi taka karmą powoduje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3310 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 September 2016 - 22:41

Paradoksalnie "gorszej" jakości karmy, mają w sobie kilka razy więcej mięsa i białka zwierzęcego niż jakieś Royal Caniny, generalnie na cene i "opinie weterynarzy"  ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 plebxone

plebxone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5977 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2016 - 04:35

Royal to jest syf produkowany przez Mars. Jedynie Royal weterynaryjny jest lepszy ale to też niektóre "smaki,rasy" . Purina przez Nestle wiec samo mówi przez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 DuchSnu

DuchSnu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2953 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2016 - 17:29

Hola, hola. Możecie bardziej rozwinąć swoje myśli?

Cały sens podawania psiej/kociej karmy to właśnie uzupełnianie białka zwierzęcego w diecie karmówki.
A teraz:

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 plebxone

plebxone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5977 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2016 - 17:39

Wszystko zależy ile masz karaków.
ja mam dubii kilka tysięcy myślę że ze 2000-3000 będzie na bank i robię karmę dwa razy w tygodniu i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by plebxone, 12 September 2016 - 17:45.


#8 DuchSnu

DuchSnu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2953 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2016 - 18:15

@[member='plebxone'] spodziewałem się kupowania wiejskiego indyka, mielenie go wraz z warzywami/owocami z ekologicznych upraw (zbiór dopuszczalny tylko o wschodzie księżyca przez nastoletnie dziewice), robienia z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 plebxone

plebxone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5977 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2016 - 18:32

Dlatego ja sie nie bede rozpisywal co jak robie. Podalem ci czesc produktow ktore uzywam. Pokarm granulat tu jakiejś super jakości nie ma ale zawsze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by plebxone, 12 September 2016 - 18:49.






#10 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3310 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 September 2016 - 18:45

@[member='DuchSnu'] troche użyłam skrótów myślowych, miałąm generalnie na myśli, że karmy, które ogólnie są uznanawne za "wysokiej jakości" i często mające kosmiczne ceny, niekoniecznie są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.