Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
gotowe karmy




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 krzemi

krzemi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3362 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 July 2016 - 11:42

Witam,

Za tydzień wyjeżdżam na 2 tygodnie i nie będzie u mnie nikogo w domu. Mam 2 prawie roczne agamy karłowate. Codziennie będzie przyjeżdżał dziadek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: gotowe karmy     x


#2 Magda2

Magda2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3295 dni
  • Poland / Pomorskie / Dzierzgoń
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 July 2016 - 21:09

Mniałam podobna sutyłacje mnie niebyło 4 dni a opiekunka bała się robaków wiec dawała zielenine a ja jak wruciłam to odkarmiłam i niema z nimi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 krzemi

krzemi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3362 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 July 2016 - 21:41

No tak, przez 4 dni może i wytrzymałyby bez owadów, ale ja napisałam, że nie będzie mnie 2 tygodnie. Nie moge pozwolić, aby przez ten......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 July 2016 - 22:41

@[member='krzemi'] ok roczne agamy to już praktycznie dorosłe gady, nic im się nie stanie, jak przez te 2 tygodnie pojedzą samą zielenine. Ważne by przez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 krzemi

krzemi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3362 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 July 2016 - 00:06

Naprawde? W takim razie wszystko ok, dziękuje :)


#6 eehptiv

eehptiv
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3162 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2016 - 20:56

Z resztą nie trzeba też ich karmić codziennie. Jak dostana po trzech dniach to się rzucą na jedzenie bez wybrzydzania, że nie tak podane czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 5029 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 July 2016 - 14:45

Ja może odpowiem na meritum pytania. Taka gotowa karma to nic jakoś super fajnego. Oczywiście można to podać raz na jakiś czas i agama od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 krzemi

krzemi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3362 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 July 2016 - 16:46

Już wszystko ogarnięte, bo zamroziłam po 7 świerszczy w torebkach i kazałam co kilka dni dawać je plus codziennie zielenina. Dziękuje za pomoc, gotowców nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by krzemi, 23 July 2016 - 16:47.


#9 Pepik

Pepik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5906 dni
  • Poland / Małopolskie / Skawina
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 July 2016 - 20:37

Skoro wątek o jedzeniu to się podepnę pod temat. Ostatnio przeglądając allegro z nudów natknąłem się na ofertę suszonych świerszczy. Czy owe posiadają jakieś wartości......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 krzemi

krzemi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3362 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 July 2016 - 20:42

o, to może jeszcze w takim razie zapytam sie, jeśli ktoś umiałby odpowiedzieć na to.. lepsze byłyby suszone czy mrożone owady?




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.