Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Wąż z odgryzionym lub odciętym ogonkiem...




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Mysza26

Mysza26
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3554 dni
  • Poland
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 May 2016 - 18:26

Witam

Mieszkam w miejscu w którym jest bardzo dużo Zaskrońców, dokładnie w piątek ktoś z rodziny natknął się na okaz ok 1m długości, wąż powolutku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wąż z odgryzionym lub odciętym ogonkiem...     x


#2 Akarmanta

Akarmanta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3254 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 May 2016 - 21:53

Jeżeli zwierzę jest ranne to bardzo dobrze zrobiłaś, że je zabrałaś żeby zawieźć do weta, a nie zostawiłaś na pastwę losu.

Przede wszystkim zapewnij wężowi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Akarmanta, 02 May 2016 - 21:58.


#3 Boa_Beskid

Boa_Beskid
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5766 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 May 2016 - 20:15

Ogon to pikuś..... Ten był prawie w  połowie rozcięty

 

 

 

ps.Jaki to region gdzie jest tyle zaskrońców?

Attached Files


Edited by Boa_Beskid, 03 May 2016 - 20:58.






#4 Akarmanta

Akarmanta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3254 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 May 2016 - 21:41

Uuu... A wiadomo co spowodowało takie obrażenia? Rana cięta czy szarpana? Udało się go wyratować prawda? 

 

Tak swoją drogą jeżeli Cię to zainteresuje, dość......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Borka_

Borka_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4321 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 May 2016 - 08:31

Węże to twarde zwierzęta. Jeśli nie wda się zakażenie, to najbardziej zmaltretowany się pozrasta. Jestem bardzo ciekawa jego dalszej rekonwalescencji i tego, czy będzie jadł......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Boa_Beskid

Boa_Beskid
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5766 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2016 - 08:47

zdjęcię nie należy do mnie-otrzymałem je od Lubelskiego ośrodka opiekuńczego dla zwierząt egzotycznych.

 

 

Mysza liczy się zdrowie zwierzęcia a nie przepisy.Ja teraz mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Boa_Beskid, 04 May 2016 - 08:54.






#7 Mysza26

Mysza26
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3554 dni
  • Poland
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 May 2016 - 15:27

Przepraszam że nie pisałam te kilka dni ale wiadomo zawsze jest coś do zrobienia a potem zapomina się :)

 

Zbawienny okazał się Trobiotic. Smarowałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Mysza26, 04 May 2016 - 15:29.


#8 Boa_Beskid

Boa_Beskid
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5766 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2016 - 10:52

Mysza zazdroszcze miejsca w,którym mieszkasz.Ja żeby znaleść zaskrońca muszę jechać 12 km od domu lub iść w góry,które mam za domem,ale trzeba znać miejsca gdzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Boa_Beskid, 05 May 2016 - 10:58.


#9 Mysza26

Mysza26
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3554 dni
  • Poland
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2016 - 12:32

Ja co roku mam jaką sierotkę na kilku tygodniowym leczeniu, ostatnio 2 lata był maluch 14 cm poraniony ostrymi kawałkami cegieł przez męża bo nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#10 KreaTuRaa

KreaTuRaa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3090 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2016 - 21:40

Bardzo fajnie czyta się takie tematy. (Oczywiście nie dlatego, że zwierzakom dzieje się krzywda)

Dobrze, że jest tylu ratowników u nas i nie ma podejścia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.