Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Poważny uraz ogona - wąż zbożowy ok 130cm




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Terraman

Terraman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6742 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 April 2016 - 20:39

witajcie,

przyjechałem właśnie do domu i dowiedziałem się, że w poniedziałek mama znalazła końcówkę ogona(nie mówiła wcześniej aby mnie nie stresować, a musiałem być w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Poważny uraz ogona - wąż zbożowy ok 130cm     x


#2 KarKa

KarKa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3395 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 April 2016 - 21:07

Zaraz, ktoś Ci tu zmyje głowę. Według mnie to pakuj zwierza do pudła i jak najszybciej do weterynarza. Nie chodzi przecież o 100km tylko o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4069 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 April 2016 - 21:28

Znajdz dobrego veta od gadów.

Ta rana to martwica, jest blisko kloaki, więc to jest bardzo niebezpieczne, te zmiany przykloakowe mogą być skutkiem infekcji.







#4 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4820 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 April 2016 - 21:59

Bez paniki. Czesc martwa wlasnie odpadla. Ze zdjecia nie widac aby byl stan zapalny. Co sie mialo zlego stac juz sie stalo. Do weterynarza mozesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MikeB, 30 April 2016 - 22:10.


#5 MorfSnakes

MorfSnakes

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5193 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 May 2016 - 00:15

Nie wiem czy to jest takie bez paniki bo czy martwica nie ma przypadkiem "skłonności" do posuwania się dalej? Mocno mi się wydaje, że ma,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4820 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 May 2016 - 16:12

Jest wyrazna granica pomiedzy zdrowa a marta I juz wysuszona tkanka. Przy posuwajacej sie martwicy ta granica nie jest wyraznie zdefiniowana, towarzyszy jej opuchlizna. Tutaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.