Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący płazy

- - - - -  
Prośba o obejrzenie zdjęć axolotla




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 bluszczyca

bluszczyca
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6095 dni
  • Spain
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 March 2016 - 21:59

Witam,

Niedawno do mojego akwarium zawitał młody axolotl, czytałam trochę w Internecie o nich i staram się zapewnić swojemu jak najlepsze warunki. W akwarium oczywiście......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Prośba o obejrzenie zdjęć axolotla     x


#2 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5018 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2016 - 22:23

bardzo ładny sraluch. Nie widzę nic złego. Karm go żywym pokarmem w miarę możliwości. Wazonkowiec, pokrojona dzdzownica, ochotka. Dobrze gdyby miał swój karmik. Miska do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MER, 27 March 2016 - 22:27.


#3 bluszczyca

bluszczyca
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6095 dni
  • Spain
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 March 2016 - 22:29

Dziękuję za odpowiedź, co do dżdżownic- nie mam dostępu do hodowlanych, a boję się podawać takie "prosto z gruntu", bo słyszałam że mają różne pasożyty......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by bluszczyca, 27 March 2016 - 22:34.






#4 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5018 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2016 - 23:13

dzdzownice z gruntu (nie wysypiska chemicznego) są jak najbardziej OK. (tylko też nie z obornika tzw gnojaki/kompostowce). Te z gruntu/ogródka nie dają się hodować. W......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MER, 27 March 2016 - 22:52.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.