Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Kolorowe samice lamparta




  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3369 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 March 2016 - 21:37

Czy waszym zdaniem istnieje jakakolwiek możliwość aby jaszczur ze zdjęcia wyrósł na samicę?

Wiem że wygląda to na kretyńskie pytanie więc opiszę całą rzecz od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Rasta_Gecko, 16 March 2016 - 10:11.





Similar Topics: Kolorowe samice lamparta     x


#2 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3301 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 March 2016 - 23:01

Mi wygląda na samca ambilobe lub mieszańca. Wygląda również na starszego niż 4-5 miesięcy ale może takie zdjęcie. Specjalistą nie jestem lecz tak jak napisałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Jazzi

Jazzi

    Uprzednio Moderator na dziale Kameleony

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5905 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2016 - 09:21

@[member='Kloss'] zdjęcia nasady ogona. Tam jest odpowiedz na wszystkie pytania.

Na zdjęciu 100% samiec. Po kształcie i wielkości łba widać.

Są kameleony łatwe w wyseksowaniu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3369 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2016 - 21:29

A tak się nosi gagatek na co dzień.  W ostrym świetle białej świetlówki widać że ma kolor zielonkawy, ale zacieniony lub oświetlony żółtym światłem 2700K......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files

  • Attached File  gray.jpg   98.77KB   7 downloads


#5 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6618 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2016 - 09:13

A w jakim wieku jest obecnie ? Jak już ma z ponad 10 miesięcy to Ambilobe na pewno nie jest, ma pewne cechy wzoru tej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3369 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2016 - 11:17

Jego wiek oceniałem w styczniu na jakieś 4-5 miesięcy, więc teraz jest to zwierzak co najmniej półroczny. A co do kolorów- dotychczas znane były formy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Kloss, 12 March 2016 - 11:17.






#7 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6618 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2016 - 11:57

No to spokojnie, ma jeszcze czas na wybarwienie. Spotkałem się jeszcze z Ambilobe Blu Bar UII Line.

 

 

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3369 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2016 - 16:45

No to spokojnie, ma jeszcze czas na wybarwienie.

 

Czas? Na tym zdjęciu jest trzymiesięczna jaszczurka tej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Kloss, 12 March 2016 - 16:49.


#9 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6618 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2016 - 16:55

Te zdjęcie z pierwszego postu przedstawia tego kameleona jak rozumiem. Skoro ma obecnie 5-6 miesięcy to jest w okresie wybarwiania i trwa on do mniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4817 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2016 - 19:07

Potwierdza sie widac co mowia o poludniowych sasiadach czesto dostajesz nie to co kupujesz.  Biorac pod uwage dyskusje nad rozroznieniem odmian barwnych  w innym temacie, fakt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.