Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Oświetlenie IR w cyklu nocnym Legwana




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 sz4kal

sz4kal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5963 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2016 - 21:35

Witam

 

Chciałbym w terrarium umieścić kamerę IP, aczkolwiek nie wiem jak Legwan będzie reagował na podświetlenie nocnego trybu (6 LED RED IR) ? Czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Oświetlenie IR w cyklu nocnym Legwana     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2016 - 23:50

Pytanie, po co chcesz oświetlać w nocy legwana, który śpi? Będziesz mu jedynie zaburzać sen.



#3 Azturi

Azturi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3132 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2016 - 20:19

Po co to jest wyjaśnione w poście wyżej, żeby kamera mogła rejestrować inny obraz niż czarny. Jeśli Legwanowi będzie przeszkadzało światło to będzie się przed......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 sz4kal

sz4kal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5963 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2016 - 21:55

"Azturi" Dzięki za odpowiedź na pytanie. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze z posiadaczy kamer w terrarium wypowie się w temacie ;) Aktualnie jestem przekonany do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.