Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Opinia na temat hodowli w Wieliczce




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 arnii

arnii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3633 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2016 - 19:30

Witam,

zastanawiam się nad kupieniem skunksa z hodowli w Wieliczce (znanej w internecie pod nazwami światzwierzatrybkoi lub światzwierząt). Znalazłem jednak kilka negatywnych opinii na temat......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Opinia na temat hodowli w Wieliczce     x


#2 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3977 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2016 - 19:31

Kiedyś do niego dzwoniłem w sprawie wiewiórek... to raczej handlarz niż hodowca, sprowadza zwierzaki pod zamówienia. A w internetach wyczytałem wiele kiepskich opinii o nim.



#3 Igielnik

Igielnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3443 dni
  • Poland / Podkarpackie / Jasło
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2016 - 21:21

Kilka lat temu też próbowaliśmy kupić od nich zwierzaka. Z rozmowy wynikło, że raczej sprowadza zwierzęta. W ostateczności zrezygnowaliśmy, kupiliśmy w innym miejscu, dopłaciliśmy i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 amwojcik

amwojcik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3000 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2016 - 23:05

Z Panem z Wieliczki miałam ,,przyjemność" rozmawiać kilka lat temu, potem zrobiłam też mały research i ogólnie nie mam pozytywnych wrażeń. Proponuję pogrzebać w necie.


#5 lisianorka

lisianorka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2718 dni
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 December 2016 - 13:14

Ja na Państwa miejscu bym sama pojechała zobaczyła odkąd hoduje zwierzaki napotkało mnie więcej przykrość niż w całym moim życiu nigdy nie spodziewałam się ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Igielnik

Igielnik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3443 dni
  • Poland / Podkarpackie / Jasło
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 December 2016 - 13:34

Oczywiście, że zawsze może się trafić jakiś złośliwiec, który psuje komuś opinie bez ważnego powodu. Jednak hodowla z Wieliczki sama pracuje na te negatywne opinie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.