Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Wymiary terrarium dla błotniaka




  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 KrystianS

KrystianS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3749 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 January 2016 - 16:34

Witam.

Przymierzam się do budowy terrarium i zakupu Agamy Błotnej.

Po wstępnych wymiarach terrarium by wygładało mniej więcej tak:(patrz załącznik) i tu pojawia się pytanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Wymiary terrarium dla błotniaka     x


#2 Nemo23

Nemo23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3446 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 January 2016 - 14:46

Terrarium im większe tym lepsze. Wydaje mi się że te 100 cm długości to trochę mało i jeżeli masz warunki to mógł byś je trochę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 KrystianS

KrystianS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3749 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 January 2016 - 16:52

Wlaśnie z tą długością to trochę słabo :/ bo bynajmniej jak narazie to warunki mam jedynie takie no max mogę wydłużyć je do 110-115cm. Więc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3300 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 January 2016 - 18:01

Błotniak to jaszczurka nadrzewna - im wyżej, tym bezpieczniej się czuje. Jeśli jaszczurka nie będzie miała możliwości patrzenia na ciebie "z góry" to może źle......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 KrystianS

KrystianS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3749 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 January 2016 - 19:11

No tak to wiem ale tutaj nie chodzi o wysokość terrarium bo uważam że 180cm to wystarczająco?

Bardziej chodziło o to czy takie terrarium wymiarów(szerość,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Nemo23

Nemo23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3446 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 January 2016 - 13:49

Myślę że te 180 cm wysokości będzie w porządku, chociaż wiadomo, że jak zrobisz jej te 220 cm to będzie super, bo im większe tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 KrystianS

KrystianS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3749 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2016 - 23:47

Młodą ale chciałbym zrobić dla niej terrarium które było by juz na stałe. Jeżeli chodzi o transport to nie ma problemu gdyż terrarium bym budował......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3735 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 January 2016 - 02:09

bo bynajmniej jak na razie to warunki mam jedynie takie no max mogę wydłużyć je do 110-115cm.

Chyba PRZYNAJMNIEJ a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 KrystianS

KrystianS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3749 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 January 2016 - 17:23

Jeżeli Twoja odpowiedź nie wnosi nic nowego do tematu to BYNAJMNIEJ mógłbyś się nie odzywać.

Nie liczyłem na pomoc w poprawnym pisaniu lecz w tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3735 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 January 2016 - 17:30

Znów błędne zastosowanie :lol:
No chyba, że chodzi ci właśnie o to abym poprawiał :D



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.