Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - ogrzewanie

- - - - -  
RACK SYSTEM - REGAŁ METALOWY



Best Answer ReptilianAnima, 17 January 2016 - 09:59

Proponuje ogrzewanie pod pudlami z tego co widac rack i pudla nie sa duze wiec zastosowalbym male maty grzewcze podpiete pod termostat. Jak chcesz to sie baw z ledami, efekt moze byc ciekawy.Na Twoim miejscu kupilbym plyty meb... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 CE7IEDEM

CE7IEDEM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3173 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 01:18

Witam, serdecznie.

Z racji iż na nowym mieszkaniu nie mam miejsca na witrynę którą ostatnio sprzedałem, postanowiłem kupić regał magazynowy (metalowy), oraz kilka pudeł.
Wszystko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by CE7IEDEM, 10 January 2016 - 01:25.





Similar Topics: RACK SYSTEM - REGAŁ METALOWY     x


#2 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 01:33

Co będzie w tych rackach, że musisz mieć oświetlenie? Pierwsze słyszę, żeby w rack systemie stosowano oświetlenie dzienne, a nocne to już w ogóle.
No......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 CE7IEDEM

CE7IEDEM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3173 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 01:44

Co będzie?
Wyżej określone zostało (ikona posta) iż będą to Regi.

Co do oświetlenia, ma one za zadanie głównie przedstawić gadom tryb dnia i nocy.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 02:02

1. W wersji mobilnej forum traci czytelność.
2. W racksystemie cykl dobowy reguluje się poprzez zastosowanie półprzezroczystych pojemników (takie jak masz).
3. Albo racksystem,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 CE7IEDEM

CE7IEDEM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3173 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 02:12

Masz racje, regał magazynowy nie może być piękny. On ma służyć, nie wyglądać, a co do estetyki która ma cieszyć oko, ona ma cieszyć moje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 02:15

No kabel pod, bądź nad pudłami. Masa zdjęć w necie.






#7 CE7IEDEM

CE7IEDEM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3173 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 02:25

masę zdjęc w necie jest, wiem..

Dlaczego nad pudłami?
Widziałem kilka rack systemów z kablem nad pudłami, ale z tego co się orientuję to ciepło......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 02:29

Znajdź w giełdzie w dziale z terrariami regały, które oferuje @[member='Epi']. Tam jest to sprytnie rozwiązane. Jeśli nie użyjesz jakiś izolatorów, to ciepło z kabla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 CE7IEDEM

CE7IEDEM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3173 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 02:35

więc najlepszym rozwiązaniem jest izolacja kabla matą za grzejnikową która powinna odbijać ciepło, tak?







#10 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2016 - 12:38

Niekoniecznie. Jeśli dobrze przemyślisz budowę racka, to kabel będzie grzał i w górę i w dół.
Tutaj nie ma czegoś takiego jak "najlepsze rozwiązanie".......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.