Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Paradoks obrońców karmówki



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Memento

Memento
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4249 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2015 - 12:00

Wystawiłem jakiś czas temu ogłoszenie że sprzedam mrożone gryzonie na karmę na innym portalu. Dostałem kilka wiadomości z groźbami, wyzwisakmi itp. Może mi ktoś mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3755 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2015 - 12:05

Ciekawe, co dziś będą mieć na stole :-P


#3 Paulina_

Paulina_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4250 dni
  • Poland / Śląskie / Knurów
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 December 2015 - 12:07

Niestety obpowiedzi nie znam, ale zabawna sytuacja którą zauważyłam - przez internet czy szybkę (w zoologicznych) wielcy obrońcy, ale tylko spotkanie twarzą w twarz, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Damiang

Damiang
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3181 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2015 - 12:28

To są prawa natury hodowla zwierząt terraryjnych opiera się na skarmianiu ich innymi mniejszymi zwierzątkami ... Sugerowałbym autorowi posta się nie przejmować dziwne jakby wężowi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3996 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2015 - 12:30

Tak to bywa z tymi "wege oszołomami"... psiaki ratują itp., mięska nie jedzą i czasami nawet psy na wege diecie trzymają... Gryzoni bronią, a potem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Damiang

Damiang
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3181 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2015 - 12:34

Nie ukrywajmy , że człowiek z natury jest mięsożerny ja rozumiem okej jak chcesz wcinać trawę to sobie ją jedz ale jak ktoś hoduje zwierzę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3996 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2015 - 12:35

Ja każdemu takiemu powtarzam, gdyby węże jadły marchewki to bym się tylko cieszył - a że nie jedzą, to karmię tym co jedzą...



#8 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3320 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 December 2015 - 02:02

Ja cierpie niesamowicie faktem, że wiele zwierzaków, o których marzę, trzeba karmić gryzoniami,dlatego ich nie mam, bo moja miłość do wszystkiego co futerkowe jest silniejsza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 idolomantisdiabolico

idolomantisdiabolico
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3183 dni
  • Poland / Lubelskie / Dęblin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2015 - 07:14

muchy na oknie też

 

co w tym złego? tyle ludzi dręczy zwierzeta , a my nie możemy modliszce dać karaczana...

ja osobiście się nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3867 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 December 2015 - 16:06

Wystawiłem jakiś czas temu ogłoszenie że sprzedam mrożone gryzonie na karmę na innym portalu. Dostałem kilka wiadomości z groźbami,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.