Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Kopulacja młodego Boa




  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4698 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2015 - 22:09

Siema mam pytanko czy jest coś takiego jak niedojrzałe nasienie? Chodzi dokładnie o to że ktoś narzuca mi bezmyślność przy dopuszczeniu rocznego samca do 3......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Adrian88, 13 November 2015 - 08:42.





Similar Topics: Kopulacja młodego Boa     x


#2 lepidurus

lepidurus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3149 dni
  • Poland / Łódzkie / Łowicz
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 November 2015 - 23:06



[quote name="Adrian88" post="1722675" timestamp="1447362574"] trzam parkę od zawsze razem nie rozdzielam bo po co... robią co chcą i kiedy chcą razem czy tak nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3742 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 November 2015 - 23:40

Widzę, że spokoju ci nie daje, że po raz kolejny zwróciłem Ci uwagę...
No sam jestem ciekaw jak z jakością nasienia u rocznego samca.
Oczywiście......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4698 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 08:17

Boa1982 dla twojej informacji pytałem się wcześniej o to czy wszystko będzie ok itp do dyskusji dołączyło się wiele osób które o wiele dłużej ode......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3742 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 08:19

Jedyną osobą, która skutecznie cię ośmiesza jesteś ty sam. Ja tylko komentuję to co widzę.
Wymiary terra wziąłem z katalogu Black Red White, być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4698 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 08:30

Heh ośmieszam się bo poprosiłem innych hodowców o wypowiedzenie się... Na ten temat? Jestem ciekaw czy ktokolwiek miał do czynienia z jak to nazwałeś "niedojrzałym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3742 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 09:14

Tak, nazwałem to średnio fachowo, oczywiście chodziło mi o jakość nasienia.

Ale to nie to jest w tym wszystkim przykre. Jak dla mnie przykre jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4698 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 09:34

Nie widzę nic w tym złego zapewne teraz zrobisz wykład o niebezpieczeństwie wynikającym z trzymania dwóch węży w jednym terra heh.... na zdjeciach wyraźnie widać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Boa1982

Boa1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3742 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Luboń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 09:38

Nie, nie o przygniecenie mi chodzi, bo tak jak mówisz na pierwszy rzut oka widać, że są podobnej wielkości.







#10 Adrian88

Adrian88
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4698 dni
  • Poland / Pomorskie / Ustka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 November 2015 - 09:54

Bardzo dużo hodowców trzyma parki razem a nawet po trzy osobniki ... jeśli mają ku temu warunki to powiedz mi co w tym złego? ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.