Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


technika

- - - - -  
Jak zrobić wyspę dla żółwia??




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Tyson_żółw

Tyson_żółw
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6355 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Staszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2006 - 19:30

Witajcie jak można zrobić wyspę dla żółwia?? Podsuncie mi jakieś ciekawe pomysły albo nawet jak ją można wykonać. Bardzo mi zależy ponieważ mój żółw nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jak zrobić wyspę dla żółwia??     x


#2 Michał89

Michał89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6425 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2006 - 20:09

Mozesz zrobic tak jak zrobiłem to ja ale... to zajmuje troche miejsca i trzeba miec warunki do tego noo i dwa akwaria
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Slomka

Slomka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6573 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 December 2006 - 20:23

Zapraszam w imieniu Jojka na www.czerwonolicy.waw.pl i w podstronę zdjęcia... Jak i na www.zolw.pl w dział "Zrób to sam" czy jakos tak :D Sa tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 redzik

redzik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6376 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 December 2006 - 16:28

Ja ostatnio własnie nad takim problemem sie męczyłem i szczerze polecam wysepke zrobioną z desek drewnianych z aluminiowym szkieletem pod spodem. Jest własnie taka wysepka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Michał89

Michał89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6425 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 December 2006 - 16:36

Mozna wyciać z plexi odrazu z wejsciem i wkleic w akwarium na dowolnej wysokosci niepotrzeba zadnych podpór tylko sylikon musi byc dobry i ewentualnie trzeba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ziemowit

Ziemowit
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6603 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2006 - 10:28

ale wymyslacie... najprosciej zamowic u szklaza odpowiednie kawalki szkla:
wymiezyc prostokat + podejcie+ jakies schodki np male trojkaty lub prostokaty + waskie paski na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Michał89

Michał89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6425 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2006 - 16:58

Dlatego wolałem zrobic to z plexi a nie zamawiac u szklaza bo mam panoramiczna szybe w akwarium i niewiedziałem jak to bedzie pasowac jak szklaz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Ziemowit

Ziemowit
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6603 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 December 2006 - 12:23

chcialem jeszcze dodac ze wyspa ze szkla nie musi byc od jednej szyby do drugiej, mozna zrobic wezsza i to nam daje wieksza mozliwosc rozwiazan.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 piotr

piotr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7554 dni
  • Poland / Mazowieckie / Brwinów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 December 2006 - 19:45

[quote] najprosciej zamowic u szklaza odpowiednie kawalki szkla:
wymiezyc prostokat + podejcie+ jakies schodki np male trojkaty lub prostokaty + waskie paski na wzmoznienie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.