Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Co powiecie o moim smoku?




  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 iweksiok

iweksiok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3597 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 June 2015 - 16:58

Gatunek (nazwa łacińska i dodatkowo potoczna jeśli istnieje): iguana iguana
Data zakupu (dd.mm.rrrr / np. 12.06.2012):07.07.2014
Wiek (w miesiącach lub latach): mam ja od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Co powiecie o moim smoku?     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 June 2015 - 17:13

Od razu mówię, że terra w przyszłości do wymiany, bo będzie dużo za małe, kiedy legwan urośnie, ale to mam nadzieje, że wiesz :P Generalnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 iweksiok

iweksiok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3597 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 June 2015 - 17:21

A jak to pokazuje ze terrarium bedzie juz za male?






#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 June 2015 - 17:48

Zauważysz sam, jak smok będzie się coraz mniej mieścił. Najlepiej jak sprawisz mu nowe terra jak osiągnie tak 80cm długości.



#5 iweksiok

iweksiok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3597 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 June 2015 - 18:31

Ok. Dzieki :)


#6 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 June 2015 - 09:49

Jest piekny, moj tez pochodzi z kakadu :-) Na kolcach zalegla wylinka, wiec lepiej by bylo czesciej pryskac inaczej moze je stracic. Marchewki nie podawaj,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 5028 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 June 2015 - 23:17

Legwan ogólnie wygląda dobrze. Nawet bardzo dobrze bym powiedział. Co do terrarium to fakt należy zmienić i to możliwie szybko. Ewentualne zahamowanie wzrostu może być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 iweksiok

iweksiok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3597 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 June 2015 - 19:33

Staram się jak mogę żeby miał dobre warunki ;)

I mój legwan nie ma 60cm tylko 75 dziś go mierzyłam. Postaram się jak najszybciej zbudować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5834 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2015 - 17:18

Vibovit nie jest wcale kiepskim wyborem. Zazwyczaj leki i suplementy diety dla ludzi są dokładnie przebadane laboratoryjnie w przeciwieństwie do "gadzich preparatów". Współpracowałem jako konsultant......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 July 2015 - 19:56

Ja osobiście używam i używałam tylko vibovitu przy każdym gadzie legwan, gekony, żółw. Wszystkie rosły i się rozwiajły na nim niesamowicie, a ja przynajmniej miałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.