Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Pluskwiaki nie chcą jeść. Pomocy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 edzio541

edzio541
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3471 dni
  • Poland / Śląskie / Cieszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2015 - 18:16

Witam, 2 dni temu dostałem moje pierwsze pluskwiak dwuplame (5 sztuk). I w tem sam dzień dałem im do jedzenia swierszcze i jeszcze ich nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Pluskwiaki nie chcą jeść. Pomocy     x


#2 Donnie

Donnie

    Miniony Moderator na straszykach, owadach, modliszkach

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4019 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2015 - 08:38

Poczekaj jeszcze z dzień, dwa. Prawdopodobnie zaczną niedługo jeść, o ile dobrałeś odpowiednią rozmiarowo karmówkę. Są to młode osobniki, czy już imago? Ile tych świerszczy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 edzio541

edzio541
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3471 dni
  • Poland / Śląskie / Cieszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2015 - 13:35

Wedlug mnie srednij wielkosci są pluskwy a karmowka tych samych rozmiarów, dalem i 3 sztuki1753a36f21657da445febc9124a5f878.jpg






#4 Veqinqoff

Veqinqoff
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3855 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 September 2015 - 14:16

I jak tam, Edziu? Zaczęły jeść? Domyślam się, że od tamtego czasu albo już coś zjadły, abo zdechły. Prawdopodobnie to pierwsze. Moje też nie od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.