Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Wylinka większej połowy ogona




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 martus1112

martus1112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3495 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Końskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2015 - 16:29

Witam! Wrzucam zdjęcia mojej agamki podczas kolejnej już wylinki,spójrzcie prosze na ten ogonek i powiedzcie czy to normalne,że za każdym razem zrzuca wylinke (ogon) do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Wylinka większej połowy ogona     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2015 - 16:32

To jest zupełnie normalne u mojego smoka często tak jest, że wylinka schodzi częściami :P Czyli wpierw np z głowy po paru tygodniach dopiero z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 martus1112

martus1112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3495 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Końskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2015 - 16:34

Tzn. chodzi mi o samą partię ogonka(bo o reszcie to wiem że po kolei leci ogon,głowa,kończyny i tułów),nie zrzuca jednorazowo całego ogonka tylko jak widać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by martus1112, 21 May 2015 - 16:38.






#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2015 - 16:41

Takie coś też jest normalnie, u mojej ogon też schodzi po połowie ;) Wpierw zwykle schodzi od nasady ogona do mniej więcej połowy długości, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 martus1112

martus1112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3495 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Końskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 May 2015 - 18:58

Super,dziękuję za odpowiedzi, mogę spać spokojnie :)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.