Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Zakup z ciążą w gratisie




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 DesperatTerrarysta

DesperatTerrarysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3350 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 April 2015 - 20:49

Około trzech/dwóch tygodni temu zakupiłam koleżankę mojej szczurzycy (wspominałam już o niej pod innym tematem). Szczurka była malutka; wybierałam ją z transportera z spośród kilkunastu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Zakup z ciążą w gratisie     x


#2 Mesjah

Mesjah
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3989 dni
  • Poland / Opolskie / Strzelce Opolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2015 - 21:31

Gryzoni nie kupuje się w sklepach zoologicznych tylko ewentualnie od zarejestrowanego hodowcy. W zoologicznym można kupić tylko gryzonie karmowe.
Najlepiej gryzonie adoptować. Ale teraz za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Misia

Misia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4505 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 April 2015 - 13:12

Popieram mojego przedmówcę. 

 

Niestety nawet kiedy szczury są w sklepach rozdzielane zgodnie z płcią nie oznacza, że samice nie są w ciąży, bo zazwyczaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Misia, 02 April 2015 - 13:15.






#4 DesperatTerrarysta

DesperatTerrarysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3350 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 April 2015 - 17:06

Bylam z rana w owym sklepie i sprawa zostala zalatwiona. Na czas porodu i odchowania oni beda trzymac szczurke, a pozniej mlode zamroza na karme......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Mesjah

Mesjah
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3989 dni
  • Poland / Opolskie / Strzelce Opolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 April 2015 - 18:57

Mam nadzieję, że przed zamrożeniem uśpią je w komorze CO2 - żywych stworzeń się nie mrozi.


I dlatego nie kupuje się gryzoni w zoologu -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 DesperatTerrarysta

DesperatTerrarysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3350 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 April 2015 - 19:47

Niestety nie wiem jak dokladnie do zrobia.

Dziekuje za dobra rade :) Czlowiek uczy sie na bledach ;)






#7 Misia

Misia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4505 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 April 2015 - 12:42

Nie wiem o co się oburzasz ja tylko tłumaczę Ci, że nie zawsze winny jest sklep - trochę pokory... Dla zoologa ogromna pochwała, w moich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 DesperatTerrarysta

DesperatTerrarysta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3350 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2015 - 12:53

Wybacz, troche mnie to ruszylo, bo z wielkim bolem serca przyjmowalam do siebie wiesc, ze musze ja oddac. Najchetniej to bym zostawila male, jednak niestety......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Misia

Misia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4505 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2015 - 15:10

Spoko, jesteśmy tu po to aby sobie pomagać a nie skakać do gardeł :). Powodzenia. 








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.