Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Transport żółwia



Best Answer Zdzislaw, 23 February 2015 - 16:41

Lepszy jest styropianowy box (np. taki do jedzenia), kosztuje parę złotych ale w nim możesz dziurki zrobić i może przydać się na przyszłość. W samochodzie......................for more text you need to be logged in. Please... Go to the full post



  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Uszol112

Uszol112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3387 dni
  • Poland / Łódzkie / Skierniewice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2015 - 15:44

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem zółwia, wstępnie przygotowałem już jemu odpowiednie lokum.

Znalazłem ogłoszenie na popularnym portalu ogłoszeniowym o sprzedaży małego zółwika, (6 cm) razem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Transport żółwia     x


#2 Zdzislaw

Zdzislaw
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3365 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2015 - 16:41   Best Answer

Lepszy jest styropianowy box (np. taki do jedzenia), kosztuje parę złotych ale w nim możesz dziurki zrobić i może przydać się na przyszłość. W samochodzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Uszol112

Uszol112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3387 dni
  • Poland / Łódzkie / Skierniewice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2015 - 18:52

To 12l to dostaje w gratisie, ale nie jest to docelowe lokum zółwia. ale jak to się mówi dają do bierz, może na coś się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Uszol112, 23 February 2015 - 18:54.






#4 Zdzislaw

Zdzislaw
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3365 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2015 - 20:33

Daj mu do 40 minut.


#5 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4277 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 February 2015 - 20:10

To bardzo szlachetne podejście - ratujesz życie temu maluchowi  :-D Tansport na pewno wytrzyma - jedzie ku lepszej przysżłości ! Zadbaj, żeby się nie turlał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Uszol112

Uszol112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3387 dni
  • Poland / Łódzkie / Skierniewice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2015 - 10:38

Żółwik bezpiecznie dotarł do nowego domu, jest w dobrym nastroju :) Powiem szczerze ze jestem wręcz zaskoczony, bo gadzina ani nie boi się wychodzić na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4277 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 February 2015 - 11:56

To świetnie ! Chyba masz wyluzowanego żółwia, więc po jakimś czasie będzie Ci łatwiej go oswoić. Wstaw jakieś zdjęcia plizz. PS gammarusa kupiłam mojemu Nemo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3909 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2015 - 12:00

Nie podawaj gammarusa i tym podobnych śmieci , w podpiętych tematach masz prawidłową dietę , im lepsza dieta tym gadzina zdrowsza !!!!  a weterynarze od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Uszol112

Uszol112
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3387 dni
  • Poland / Łódzkie / Skierniewice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 February 2015 - 14:20

Oto zdjęcia, pytanie to zółtobrzuchy czy żółtolicy?

 

http://naforum.zapodaj.net/0e19e4451b7d.jpg.html

 

http://naforum.zapodaj.net/670241e1cece.jpg.html








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.