Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Prośba o podanie linku o opisie zółwia




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Poliks

Poliks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 November 2014 - 14:27

Witam , czy mógłby mi ktoś podać stronę z ogólnymi informacjami na temat żółwika Emydura subglobosa ?? przeszukałem wiele stron i nie moge znaleźć jakiejś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by joanna27, 10 December 2014 - 16:46.





Similar Topics: Prośba o podanie linku o opisie zółwia     x


#2 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4355 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 November 2014 - 14:35

http://www.carettochelys.com/emydura/behavior_emydura.htm  Repashy jest uznawana przez jaszczurkarzy jako dobre uzupełnienie pokarmu. Warto byłoby zobaczyć skład. 



#3 Poliks

Poliks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 November 2014 - 14:44

Dziękuje ślicznie za stronę :)

 

Skład tej Karmy wygląda następująco:

 

Skład: mączka z kryla, mączka z ośmiornicy, mączka z liści soi, izobat białka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4355 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 November 2014 - 14:53

Wiesz co, ja zawsze stawiam na naturalną dietę. Jak najbardziej urozmaiconą. O ile np wiem, że tauryna występująca w składzie karmy jest niezbędna dla kotów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Dawid1980

Dawid1980
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3571 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 November 2014 - 16:55

S. Potasu nie wróży nic dobrego tak samo jak B.Sodu .


#6 Poliks

Poliks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 December 2014 - 15:38

A czym byście mi polecili karmic naturalnie żółwia ? I jeszcze jedno w jaki sposob uzupełniać wapno u zolwika ? Czy jak kupie sepie w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4355 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 December 2014 - 15:44

Co do sepii to nie w kostce a naturalną polecam, nie barwioną. Tu masz ogólną dietę polecaną żółwiom wodno-lądowym http://www.terrarium.pl/topic/159019-lista-podstawowych-pokarmow-dla-zolwi-wodno-ladowych/ Nie wiem dokładnie jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Poliks

Poliks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 December 2014 - 16:33

Okej , tylko ze w poscie ktory mi podalas jest napisane żeby owoców i miesa ssaskow nie podawac czy to chodzi o zolwie ladowe czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4355 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 December 2014 - 16:46

Podałam Ci dietę dla wodno-lądowych. Jak dla mnie mięso ssaków z diet żółwiowych można wyeliminować lub ograniczyć na rzecz ryb, skorupiaków czy wszelkiej maści owadów.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Poliks

Poliks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 December 2014 - 17:01

Dobra , dziekuje za wszystko :) sorka ze o takie szczegolowe elementy sie pytałem , ale zawsze wole sie upewbic przed tym co zrobie .



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.