Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


odmiany barwne

- - - - -  
Achatina achatina Ghana typ 2a




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 nekro22

nekro22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 October 2014 - 19:49

Witam, jestem nowy w dziedzinie ślimaków a od wczoraj jestem w posiadaniu Achatina achatina Ghana typ 2a. Mógł by mi ktoś podać link do strony......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by czkot, 11 December 2014 - 18:45.





Similar Topics: Achatina achatina Ghana typ 2a     x


#2 magda89

magda89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3951 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 October 2014 - 20:01

Witaj,
jedyna stronka którą mogę polecić to http://landsnails.org/Achatina%20achatina%20en.php#

opisy są w dziale sprzedaży - klikasz na ślimaka z oferty i pod hasłem "detail"......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by magda89, 19 October 2014 - 20:03.


#3 nekro22

nekro22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 October 2014 - 21:13

Ślimaczki (2sztuki) przyjechały ze mną z Pragi z ostatniej giełdy (18.10.2014r). Ze wszystkich gatunków (a miał ich ten sprzedawca sporo), te akurat najbardziej mi się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 nekro22

nekro22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2015 - 22:49

Żeby nie zakładać nowego tematu, pomyślałem, że dodam pytanie jako kontynuację tego wątku. Moje ślimaczki mają się super i ładnie rosną. Wygrzebują się z torfu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4379 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 January 2015 - 22:55

Możliwe, może to być również kwestia podłoża. Jak je żywisz poza sałatą?



#6 magda89

magda89
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3951 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2015 - 19:51

Możliwe też że sobie nawzajem poobgryzały te muszle - małe tygrysy często mają takie "pomysły", mimo stałego dostępu do sepii.

Możesz wrzucić zdjęcia, jeśli jesteś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 nekro22

nekro22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2015 - 21:05

Zdjęcia postaram się jutro wrzucić, choć nie wiem czy uda mi się to uchwycić moim aparatem. Oprócz sałaty dostają jabłko, marchew, pomidory, banany, płatki kukurydziane,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Kamilw

Kamilw
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3683 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2015 - 22:27

http://www.terrarium.pl/topic/423477-muszle-jako-wapn-dla-slimakow/  tu masz temat który sam zakładałem a pro po muszli jak wapń,ale chyba sałaty nie powinno się dawać ślimakom do jedzenia ,ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4379 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2015 - 22:31

Dieta do zmiany i urozmaicenia, za dużo fosforu i kwasu szczawiowego w stosunku do wapnia. Poczytaj o tym. Do tego źródło wapnia masz bardzo słabe,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 nekro22

nekro22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2015 - 10:18

Dzięki za rady. Jeszcze dziś kupię w zoologicznym sepie i doszkolę się w dzedzinie urozmaicenia diety. Mam nadzieję, że to pomoże.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.