Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - filtracja

- - - - -  
Jaki filtr dla żółwia wodnego?




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Aleksandra5

Aleksandra5
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3538 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 August 2014 - 13:54

Mam żółwia wodno-lądowego od jakiegoś miesiąca i do tej pory praktycznie codziennie zmieniałam mu wodę ,,ręcznie" (wylewałam starą, a z kranu wlewałam świeżą). Jak pewnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaki filtr dla żółwia wodnego?     x


#2 Marekkazik

Marekkazik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4118 dni
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2014 - 14:27

Potrzebujesz dużo większego akwarium, najlepiej z 3 razy większe. Filtr kupuje się na większy litraż, czyli jak będziesz miał większe akwa to filtr ma być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Aleksandra5

Aleksandra5
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3538 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 August 2014 - 14:59

Potrzebujesz dużo większego akwarium, najlepiej z 3 razy większe. Filtr kupuje się na większy litraż, czyli jak będziesz miał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4355 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 August 2014 - 15:33

http://www.terrarium.com.pl/zobacz/trachemys-scripta-elegans-zolw-czerwonolicy-176.html   tu masz opis gatunku i wszelkie wymagania. Średniej wielkości niewiele nam mówi...Nie inwestuj w filtr do małego akwarium, lepiej dozbieraj i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3907 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2014 - 09:24

tak jak napisała @[member="joanna27"] , pozbieraj jeszcze pieniądze i kup akwa już docelowe, teraz żółw może i ma sporo miejsca , ale nie zapominaj ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.