Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Roszpunka dla agamy brodatej




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Rigatona

Rigatona
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4629 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 October 2013 - 16:25

Witam Zdarzyla sie zabawna historia Ferdek uwielbia kiełki lucerny wiec poprosilam moja rodzicielke by je kupiła jak bedzie w sklepie. Niestety mama przez pomylke kupila......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Rigatona, 23 October 2013 - 16:43.





Similar Topics: Roszpunka dla agamy brodatej     x


#2 Khaleesi

Khaleesi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4058 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 October 2013 - 16:42

Roszponka to jeden z glownych skladnikow diety zimowej legwana wiec sadze, ze agamce rowniez nie zaszkodzi.


#3 kromichal

kromichal
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3896 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 October 2013 - 16:55

Agama to co innego niż legwan ! Podstawowa różnica. To tak samo jakby porównać człowieka i konia ! Jeżeli nie wiesz to lepiej nie podawaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Khaleesi

Khaleesi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4058 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 October 2013 - 17:24

Moze nie naskakuj? Tak sie sklada, ze przez to, ze mam legwana to wiem juz troche wiecej o roslinach i roszponka mimo iz jest podgatunkiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4484 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 October 2013 - 17:26

Można podawać roszponkę/roszpunkę, tylko z umiarem ;) Warto kupić sobie trzykrotkę i hodować samemu, będzie przynajmniej pod ręką ;)

Na przyszłość proszę poprawnie tytułować tematy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Rigatona

Rigatona
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4629 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 October 2013 - 18:20

Trzykrotke tez mam ale chce urozmaicac diete smokowi. Szukalam na pogona.pl ale nie znalazlam info o roszpunce

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4484 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 October 2013 - 18:36

Warto szukać tutaj na forum ;) w wyszukiwarce wpisz "roszponka" i jest m. in. temat w którym dr. Marta pisze, że może ona stanowić dietę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.