Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


odmiany barwne

- - - - -  
Co proponujecie?




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 mati25

mati25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4110 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 September 2013 - 15:35

Hej!

Właśnie zaczołem budowę terrarium 205dł/50szer/60wys (akutar takie wchodzi między ścianami komodą a oknem) zastanawiam się ile gekonów będe mógł razem trzymać? chcę żeby było......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Co proponujecie?     x


#2 sebekol

sebekol

    Moderator w działach gekony i gekon lamparci

  • Moderator
  • Z nami od: 5819 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 September 2013 - 15:46

Spokojnie możesz włożyć tam 10-12 gekonów. Skoro masz samca TA to proponuję dokupić odmiany z genami dominującymi lub kodominującymi - Hypo, Super Hypo, Sunglow, Enigmy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 pum

pum
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4049 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 September 2013 - 15:51

Ja bym przede wszystkim podzielił to terra na 2 i zrobił 2 haremy 1:4 czy coś. Wydaje mi się że ciężko będzie skontrolować te gekony......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by pum, 01 September 2013 - 15:51.






#4 mati25

mati25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4110 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 September 2013 - 20:16

dzięki serdecznie widać że macie pojęcie, dzięki za lekcję:) 

 

geki nie maja się specjalnie rozmnażać, ale fajnie by było.... mają ładnie wyglądać:)

co do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.