Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Karmienie




  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1 Abra

Abra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 12:38

O jakiej porze karmicie swoje skorpiony ?






Similar Topics: Karmienie     x


#2 Patryk_B

Patryk_B

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 5527 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 12:50

Wszystkie pajęczaki karmię wieczorem, bo wtedy są najbardziej aktywne. No chyba, że chodzi o grupówki skorpionów - wtedy owady jakieś biegają zawsze. Ale w gruncie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 TheJuhusek

TheJuhusek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4112 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 14:11

Tak jak powiedział poprzednik, wieczorem są bardziej aktywne ale raczej nie zrobi to większej różnicy o której będziesz to robić. Karm wtedy gdy masz na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Abra

Abra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 15:21

Je@[member="Patryk_B"] Akurat tak się składa, że mam grupkę skorpionów w jednym terra. Więc po prostu mogę im tam wrzucić kilka karaczanów niech sobie hasają? Bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Patryk_B

Patryk_B

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 5527 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 15:29

Niech biegają. Skorpiony są dorosłe? Jeśli tak, to w ogóle nie masz się czym przejmować, bo linieć już i tak nie będą, więc w żaden......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Abra

Abra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 16:20

Skorpiony to l2 więc :D Całe życie przed nimi. Ale zakupie mączniki to im będę na noc wrzucał, bo o nie to już nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 pablo102425

pablo102425
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4571 dni
  • Czech Republic
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2013 - 17:10

Mączniki to najgorszy wybór, mają dużo tłuszczu a mało wartości odzywczych. Kup wylęg świerszcza albo karaczana tureckiego.



#8 Abra

Abra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2013 - 13:56

Czy występuje u skorpionów polowanie grupowe? Bo zastanawiałem się jakby tak wrzucić dorosłym skorpionom np. mysz czy coś podobnego i się zastanawiam czy istnieje coś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 TheJuhusek

TheJuhusek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4112 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2013 - 18:48

Co do polowania grupowego to nie jestem pewien ale raczej czegoś takiego nie ma (mogę się mylić). Ale pytanie moje po co skorpionowi dawać gryzonia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Abra

Abra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 June 2013 - 19:01

Tak, pytam z ciekawości. Nie mam jakiejś żądzy patrzenie na czyjeś cierpienie




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.