Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Brak apetytu, brak odchodów do badania, karmienie przymusowe.




  • This topic is locked This topic is locked
73 replies to this topic

#1 Imar

Imar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4121 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 11:28

Witam, 11 grugnia 2012 roku zakupiłem gekona lampraciego. W dni zakupu ważył 52gramy. Od tamtej pory gekon nic nie jadł, wiec nie spożywa pokarmu od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Imar, 28 January 2013 - 11:29.





Similar Topics: Brak apetytu, brak odchodów do badania, karmienie przymusowe.     x


#2 Jeffrey1994

Jeffrey1994
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4167 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 11:52

Myśle , że musisz napewno znów nakarmić gekona przymusowo i zabrać odchody do badania na weryfikację czy nie ma w nich pasożytów. Skoro gekon nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Imar

Imar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4121 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 12:15

Tam posiadam tylko jednego gekona i znikome doświadczenie na jego temat, dzień 30stopni, wyspa okolo 38-40stopni, noc 20 stopni, wilgotnosc na poziomie 30%






#4 fingofin

fingofin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5884 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 16:05

Jeśli gekon schudł w ciągu półtora miesiąca 6g. to sprawdź kał na pasożyty... Mój gekon zrobił sobie głodówkę ponad 6 miesięczną i schódł około 15gram,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by fingofin, 28 January 2013 - 16:06.


#5 Jeffrey1994

Jeffrey1994
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4167 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 17:50

Wilgotność powinna wynosić 50% ale to nie istotne do tego ale zmien to. Musisz oddać kal do badania na obecność pasożytów. I Koniecznie poczytaj o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Imar

Imar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4121 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 19:16

Dzieki za rady. mówiąc że moja wiedza jest znikoma miałęm na myśli że wcześniej nie miałęm żadnego gada. Myślę że czas poświęcony na zdobywanie wiedzy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 tribolonotus

tribolonotus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4214 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 19:55

Imar prosze nie baw się.w doktora Hausa cudownymi papkami z baba witamin i wapna tylko poswiec 2 zł na.moczboxa zbierz do niego odchody gekona ,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Imar

Imar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4121 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 20:20

Kolego przeczytaj jeszcze raz powoli i uważnie pierwszy post. Jak miałem zanieść kał do badania jeśli go niebyło? Papka z mączników to najłagodniejsza forma karmienia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 tribolonotus

tribolonotus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4214 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 20:32

Czytam uwarznie w pierwszym poscie piszesz ze nie bylo odchodow do dzisiejszego poranka . Piszesz potem co masz zamiar zrobić . A ja pisze co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by tribolonotus, 28 January 2013 - 20:34.






#10 hadam

hadam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4313 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2013 - 20:43

Napisales ze wpuszczales karaczany, zjadl je? Zanim zabrales sie za karmienie przymusowe mogles probowac tez swierszczy i moli woskowych.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.