Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
P. reducunus... padają..




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 tojasurvival

tojasurvival
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4519 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Turek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2012 - 17:54

Czesc, podczas mojej przygody mialem 3 reducunusy, peirwszy ktorego kupilem padl bez przyczyny, drugi odrzucil odnóże- tez bez wyraznej przyczyny, trzeci padl mi wcozraj, po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: P. reducunus... padają..     x


#2 psycho1996

psycho1996
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4958 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2012 - 18:13

Za mała / za duża wilgotność, przegrzanie, słabej jakości karmówka lub trefne osobniki.

Opisz dokładniej warunki, wstaw zdjęcie pojemników, napisz, skąd masz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 tojasurvival

tojasurvival
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4519 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Turek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2012 - 19:11

one byly kupowane w roznych odstepach czasu :P jak jeden padl to kupilem kolejnego ... karmowka taka jak wszystkie pojemniki odpowiednie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 BHO

BHO

    Redaktor: Ptaszniki

  • Redaktor
  • Z nami od: 4756 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2012 - 19:39

A jakie masz warunki temperatura. wilgotność itp ?? Zawsze jest jakaś przyczyna, choć co nie które mogą być jeszcze nie poznane.

Mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by BHO, 07 December 2012 - 19:41.


#5 tojasurvival

tojasurvival
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4519 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Turek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 December 2012 - 19:08

hehe ;P moze kupie. teraz szukam samicy p cambri bo samiec mi dorosl a chce zajecie na zime ;) a wilgotnosc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 BHO

BHO

    Redaktor: Ptaszniki

  • Redaktor
  • Z nami od: 4756 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 December 2012 - 19:23

No to wyobraź sobie, że z tego kokoniku jakiś do Ciebie przyleci albo parę xd oby wszystko wyszło, bo wcześniejszy u niej się nie udał.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by BHO, 10 December 2012 - 19:29.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.