Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Początkujący właściciel



  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Nedwed777

Nedwed777
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4853 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2012 - 23:10

Witam, przymierzam się do kupna żabki, a dokładniej podobają mi się dwie L. infrafrenata i H. cinerea. Doświadczenie już jakieś mam w terrarystce, tylko przed......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Początkujący właściciel     x


#2 bogusia12

bogusia12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4845 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 June 2012 - 16:21

odpowiem na jeedno: 2 tygodnie to jednak dlugo, karmowka w tym czasie prawdopodobnie zdechnie. Musialbys zapewnic ogromny basen z woda aby nie wysechl. Masz moze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Gobiidae

Gobiidae
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5733 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mińsk Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2012 - 10:48

[quote]
Wszędzie w opisach dot. warunków hodowlanych, jest opis tylko dla grupy żab, a ja chciałbym na dzień dobry kupić sobie na razie jedną,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 pała

pała
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7504 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2012 - 16:31

witam,
1. Przeprowadzka to nie problem, jeśli odbywało by się to zimą to uważaj aby nie wychłodzić płaza.
2. Oczywiście możesz zakupić jedną......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.