Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - akwaterrarium

- - - - -  
Akwarium rozmiar




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 topo 1

topo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4661 dni
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2011 - 16:13

Chcialem kupic wieksze akwarium bo zolw mi troche podrosl, ale niestety zaden wymiar nie pasuje mi na glebokosc na szafke. Myslicie ze jak kupie np......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Akwarium rozmiar     x


#2 Bianco

Bianco
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4623 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2011 - 16:42

Według mnie nie będzie problemów, ale ze szkłem do końca nie wiadomo.
Ważne jest równe i płaskie podłoże, aby nie było naprężeń. U mnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6745 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2011 - 18:55

6 cm to nie jest jeszcze tak źle - nawet typowe szafki akwariowe pod duże zbiorniki często mają blaty wystające na 3-4 cm. Nie wiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 topo 1

topo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4661 dni
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2011 - 19:28

Wiem - kiedys nieuwaznie rzucilem na dno kamien wymieniajac wode i wszystko poszlo na zewnatrz :D

W takim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Akunamakata

Akunamakata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5203 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 December 2011 - 17:20

witaj dodam jeszcze jak sprawdzic wytrzymalosc szawki powiedzial mi to kiedys pan na zoobotanice we wrocku na wykladzie podobno dobry sposob i do tego bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.