Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Humorki



  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Cherir

Cherir
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6615 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2006 - 13:52

Witam

Moja Agamka ma ostatnio jakies dziwne humory wiecznie jest niezadowolona. Wczoraj otworzyla pyszczek na mnie bo ja dotknełam placem ale co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Humorki     x


#2 Dragonsong

Dragonsong
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7487 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2006 - 21:58

Nie ma przypadkiem wylinki? Moje brody zawsze są strasznie ściekłe podczas wylinki i też moja główna złośnica Junior potrafiła na mnie syknąć. Zdarzało jej się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Cherir

Cherir
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6615 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2006 - 22:41

Raczej nie ma wylinki , przyglądałam sie jej i nie widze nic. Ona (chyba ona) ma dopiero 14 cm wraz z ogonkiem u takiego malucha......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 zreigz

zreigz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6603 dni
  • Poland / Łódzkie / Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 May 2006 - 08:55

Jak jaszczurka rośnie to stara skóra się rozciaga i w pewnym momencie ja gubi Wiec wylinka u takich małych szkrabów zachodzi czesto Moja mala Agama......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Dragonsong

Dragonsong
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7487 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 May 2006 - 11:29

skoro ma 14 cm to to jest całkiem inna sprawa. Ona jest poprostu przerażona jeszcze. Nie róbcie nic na siłę, jak widac ze jest podenerwowana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.