Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - chemia wody

- - - - -  
Ciągły osad i cienka powłoczka na wodzie w zupełnie świeżym zbiorniku




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Snajpa1992

Snajpa1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5108 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2010 - 22:29

Witam, sam jestem akwarystą od ładnego juz czasu ale czegoś takiego jeszcze nie miałem.
Otóż założyłem akwarium dla małego żółwia wonnego na tydzień przed......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Ciągły osad i cienka powłoczka na wodzie w zupełnie świeżym zbiorniku     x


#2 leepa

leepa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6963 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 October 2010 - 16:22

Zapewne chodzi o powłokę białkową. Akwarium jest jeszcze biologicznie nieustabilizowane, stąd powłoczka. Często pojawia się w świeżych akwariach lub gdy ta harmonia zostanie zburzona. Trzeba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Snajpa1992

Snajpa1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5108 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2010 - 18:38

na szczescie po wcozrajszej podmianie i intensywnej pracy filtra z napowietrzaniem (babelki b ladnie rozbijaja strukture powloki) wszystko gra i ladnie wyglada. mam nadzieje ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Snajpa1992

Snajpa1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5108 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 October 2010 - 18:38

na szczescie po wcozrajszej podmianie i intensywnej pracy filtra z napowietrzaniem (babelki b ladnie rozbijaja strukture powloki) wszystko gra i ladnie wyglada. mam nadzieje ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.