Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Dieta żółwia stepowego - Grzyby?




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Groszek12

Groszek12
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5021 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2010 - 13:37

Witam. Często wypuszczam swoje żółwie na dwór, gdzie jedzą co im się podoba. Mam do nich zaufanie, bo domyślam się że żółwie (podobnie jak inne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Dieta żółwia stepowego - Grzyby?     x


#2 Gość_mat33_*

Gość_mat33_*
  • Gość

Posted 19 August 2010 - 14:58

Coż ja też miałem taki przypadek. U mnie koło wybiegu rosnie czereśnia i pod nia wyrastają w ogromnych ilosciach małe beżowe grzybki, rosna w trawie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7243 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 August 2010 - 18:39

Hej,

żółwie na spacerze potrafią zjadać różne rzeczy - np pety czy napotkaną kupę, ale to nie znaczy, że zaraz trzeba to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 kemot_p

kemot_p
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5303 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 August 2010 - 10:50

Zgadzam się z przedmówcami - żółw na wybiegu interesuje się dosłownie wszystkim i potrafi próbować jeść niejadalne rzeczy. Jeśli grzyb nie zawiera toksyn powinno być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 mk1982

mk1982
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6630 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2010 - 12:52

Jakie ten żółw ma przerosty na skorupie!


#6 izziek

izziek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4971 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 September 2010 - 21:45

Od kiedy mój żółw próbował zjeść kamień lub moją skarpetkę przestałam wierzyć w ich instynkt ;) . Ja zawsze przed wypuszczeniem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.