Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Lacerta bilineata zamiast polskich jaszczurek




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 krkrzysztof

krkrzysztof
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5050 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2010 - 18:02

witam, jestem początkującym terrarystą (miałem kiedyś anolisa a teraz puste terrarium ) a na forum swieżo zarejestrowany. Zawsze podobały mi się jaszczurki które obserwowałem na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Lacerta bilineata zamiast polskich jaszczurek     x


#2 tokaga

tokaga

    Redaktor: Jaszczurki

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7062 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2010 - 20:15

Jest u nas w kraju kilku zapaleńców w tej materii, najprościej jest zwyczajnie kupić jakiś gatunek u naszych zachodnich czy południowych sąsiadów, tam j. właściwe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Leviathan

Leviathan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5368 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Gryfino
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2010 - 21:13

Ameiva ameiva jest niemal identyczna, choć 2-3 razy większa.






#4 tokaga

tokaga

    Redaktor: Jaszczurki

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7062 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2010 - 21:33

[quote]Ameiva ameiva jest niemal identyczna, choć 2-3 razy większa.[/quote]Na takiej zasadzie to waran stepowy jest prawie identyczny jak pozostałe warany... Innymi słowy: bez herezji mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 krkrzysztof

krkrzysztof
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5050 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2010 - 14:20

witam, dzięki za pomoc. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy Czeskiej i mógłbym pojechać i kupić jaszczurkę gdybym wiedział gdzie. Wolałbym jednak kupić od hodowcy w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 tokaga

tokaga

    Redaktor: Jaszczurki

  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7062 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2010 - 14:58

[i]L. bilineata[/i] oswajają się w miarę dobrze, a do poziomu takiego, żeby w panice nie uciekały od ręki hodowcy grzebiącego za czymś w terrarium na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 krkrzysztof

krkrzysztof
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5050 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2010 - 15:28

OK to w takim razie jak to zrobić żeby się stać szczęśliwym posiadaczem L. bilineata? Może jakiś namiar na hodowcę albo jakiś sklep który by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 krkrzysztof

krkrzysztof
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5050 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2010 - 18:44

no i niestety lato minęło a terrarium stoi puste. Na zimę coraz mniejsza szansa kupienia L.bilineta. Nawet w lecie nie były dostępne, bo się uparłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.