Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Obiekt wychodzący z kloaki - Wydzielone z Najpopularniejsze




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5222 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2010 - 20:54

Witajcie!

Mam problem.
Od 12 lat hoduję żółwia.
Jest to 16to letnia samica Żółwia Mauretańskiego.
Dziś,kiedy obcinałam jej pazurki zauważyłam coś dziwnego.
Obcinam jej je......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Obiekt wychodzący z kloaki - Wydzielone z Najpopularniejsze     x


#2 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7568 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2010 - 20:58

Przede wszystkim jaki to żółw? Jeżeli wodny to dlaczego ma obcinane pazury?

http://www.terrarium.com.pl/zobacz/dymorfizm-plciowy-u-zolwi-wodnych-na-przykladzie-trachemys-scripta-1913.html tu mamy tekścik o rozpoznawaniu płci u żółwi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5222 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2010 - 21:02

Napisałam,że to żółw mauretański,a żółwie mauretańskie to żółwie lądowe.

Żółwia wodnego już miałam i wiem,ze nie wolno obcinać im pazurów.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7568 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2010 - 21:06

Przepraszam, przeleciałem tylko posta wzrokiem i nie wyłapałem tego, że to mauretański.

http://www.terrarium.com.pl/zobacz/testudo-graeca-zolw-mauretanski-172.html tutaj znajdziesz informacje o tym gatunku.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5222 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2010 - 21:08

Dziękuję.
Przyjrzę się zaraz mojemu żółwiowi jeszcze raz. :-)

Mnie chodzi też o to czy prącie żółwia może być różowe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5222 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2010 - 21:33

Dziękuje,bardzo dziękuję za informacje, będę go w najbliższych dniach obserwować.
Jeśli okaże się,że TO wychodzi tylko podczas oddawania moczu to nie będę się martwić.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6183 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 January 2010 - 09:35

Samicom rowniez zdarza sie w chwilach stresu/ fizycznego wytezenia wysuniecie takiego "obiektu" i faktycznie jest on krotszy niz u samcow (u doroslego samca mozesz spokojnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 superbaska

superbaska
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5294 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 January 2010 - 23:46

Wyślij fotki to postaramy się pomóc z rozróżnieniem płci :) jak już rozwiążemy zagadkę to zastanowimy się co dalej i najwyżej pomożemy ci wybrać nowe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5222 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2010 - 09:16

Dobrze,najpóźniej do jutra wrzucę fotki, muszę je najpierw zrobić,a za chwilę wyjeżdżam i wrócę wieczorem.
Także do "zobaczenia" wieczorem.

Dziękuję za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5222 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 April 2010 - 19:45

Witajcie ponownie.

Przesadziłam,miałam wysłać zdjęcia 2 miesiące temu,ale wydawało mi się,że z moim żółwiem lepiej.
Niestety dziś po raz kolejny mnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.