Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Co robić jak agama jest na rekach...



  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 blackjack

blackjack
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7104 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2005 - 10:21

Otóż moja agama(3 miesiace, 27 cm...) jeszcze nie ma do mnie pełnego zaufania, ale czasem jej sie zdarzy ze wejdzie mi na reke... I teraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Co robić jak agama jest na rekach...     x


#2 Theo

Theo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7121 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2005 - 11:00

poprostu agam jest ciekawy świata poza terra:) przyzwyczaja go do swojej eki, do tergo ze ja bierzesz, a jakzobaczysz ze bedziesz bez kłopotu mógł ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 blackjack

blackjack
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7104 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2005 - 14:20

tylko ze jak siedzi mi na rece to moge z nia/nim praktycznie wszystko zrobic... tzn dotykac tylnich lap, ogona, grzbietu... Siedzi spokojnie do czasu, az......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Theo

Theo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7121 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2005 - 14:26

zrób narazie may wybied wpokoju niech sie przyzwyczaja do bycia poza terra, ja powoli takze wkraczam w ten etap oswajania:P


#5 Dragonsong

Dragonsong
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7470 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 August 2005 - 15:36

dokładnie - ogranicz jest kawałek przestrzeni w pokoju i niech sobie pozwiedza. Moje dorosłe potworki jak jestem w pokoju latają sobie cały czas luzem -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 blackjack

blackjack
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7104 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2005 - 15:47

Ja ją [b]mam ok 2 miesięcy[/b], ona [b]ma ok 3[/b]. A że [size=18][size=12]duza[/size][/size] jest to wiem :] Ona jadła po 20 świerszczy dziennie, praktycznie cały......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gadzinka

Gadzinka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7306 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 August 2005 - 17:28

To normalne zachowanie młodej agamki,która poznaje świat poza terrarium.W momencie ,w któym ci ucieknie i potem ja złapiesz,jest silnie zestresowana,dlatego potem przez pewien czas boi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Ronja

Ronja
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7545 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 September 2005 - 15:48

dopiero kupuje agame i tak spojrzalam z zainteresowaniem na czesc poprzedniego posta tzn ---> 20 swierszczy dzienie...
serio tyle? albo inaczej...tyle powinna jesc? jakie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.