Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Rejestrować ??




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Allatorvos

Allatorvos
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5410 dni
  • Poland / Mazowieckie / Łochów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2009 - 21:16

Niedawno sąsiadka podarowała mi żółwia stepowego ale nie dostałem od niej żadnych papierów mniemam pojęcia czy żółw pochodzi z odłowu czy był urodzony w niewoli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Rejestrować ??     x


#2 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6206 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2009 - 22:27

Posiadasz żółwia legalnie, to że został Tobie przekazany (zakładam, że za free) przez sąsiadkę jest w 100% zgodne z prawem. Nie sprzedała go Tobie (co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 krzyzak0

krzyzak0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5449 dni
  • Poland / Lubelskie / Annopol
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 August 2009 - 12:46

[quote]
Zarejestrować? [b]Zgłosić do rejestru[/b]! To są wie różne sprawy. [b]Obowiązkiem jest tylko zgłosić do rejestru[/b] (z załączonymi dokumentami potwierdzającymi legalne pochodzenie).
[/quote]......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6206 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2009 - 14:32

[quote]
przeczytałem cały ten artykuł z linku podanego wyżej... no ale nie wyjaśnił mi wszystkiego. Po drugie u mnie sprawa wygląda trochę dziwnie. [/quote]......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 krzyzak0

krzyzak0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5449 dni
  • Poland / Lubelskie / Annopol
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 August 2009 - 14:39

Cześć,

przeczytałem jeszcze raz i na prawdę nie wiem.
Bo mi się zdaje, że nic nie mogę im przedstawić...
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7550 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2009 - 16:39

Za dokument potwierdzający pochodzenie może robić oświadczenie tego pana, ze znalazł żółwia. (mam nadzieję, że nic nie przekręciłem?). Lepiej przeszukaj forum o aspektach prawnych, tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.